Súťaž ukončená: Kto vyhral knihu od Danielle Steellovej?

Danielle Steelová, Danielle Steel
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Zapojte sa do našej súťaže a vyhrajte knihu od slávnej americkej spisovateľky! Danielle Steelová a jej 280-stranový román Čaro môže vyplniť vaše dlhé zimné večery. Ako sa zapojiť do súťaže? Podmienky si prečítajte v článku!

Danielle Steelová je americká spisovateľka romantickej literatúry a autorka konvenčných drám. Dnes patrí k najpopulárnejším a najznámejším spisovateľkám na svete. Na konte má vyše 80 bestsellerov vrátane kníh pre deti a jej romány sa stále nachádzajú na zozname najobľúbenejších kníh. Z jej produkcie sa doteraz predalo vyše 650 miliónov výtlačkov.

Dva razy bola nominovaná na ocenenie Zlatý glóbus, má zápis v Guinnessovej knihe rekordov, vlastný parfum, každý rok dve nové knihy na trhu a k tomu päť ďalších rozpracovaných súčasne.

O knihe:

Večera v bielom je hymnus na priateľstvo, na radosť, na eleganciu, je to óda na nádherné parížske pamiatky. Je to nezabudnuteľná noc, keď sa ľudia oblečení výlučne v bielom zídu, aby sa spolu navečerali na mieste, ktoré je neznáme až do poslednej chvíle. Táto akcia, ktorá sa koná každý rok v júni, je len pre pozvaných hostí. Jean-Philippe Dumas sa na nej prvý raz zúčastnil pred desiatimi rokmi a teraz pozval tri starostlivo vybrané páry, aby sa s ním podelili o nádheru tohto jedinečného večera a podľahli čaru spolupatričnosti. Sedem prelínajúcich sa príbehov, sedem ľudí, ktorým Paríž zmení život a otvorí ho pre nových priateľov a, samozrejme, pre lásku.

Stačí ak v období od 21. 2. do 11. 3. 2018:

1.) Lajknete našu oficiálnu facebook stránku: Magazín deň ženy.

2.) Pozvete čo najviac vašich priateľov na našu stránku  Magazín deň ženy.

3.) Pozvete čo najviac priateľov do našej skupiny MAGAZÍN DEŇ ŽENY.

Meno výhercu sa dozviete po ukončení súťaže na našej stránke.

Výhercom súťaže sa stáva:

Milan Štefan

Blahoželáme!

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokAko schudnúť do plaviek a rozhýbať svoje telo po dlhej zime?
Ďalší článokAko sa po náročnom pracovnom dni zregenerovať?
Mojou vášňou je písanie. Začalo to textami piesní, pokračovalo písaním pre médiá ako Topky.sk, Magazín Plus 1 Deň, Magazín EXclusive a prácou v oblasti marketingu a Public Relations. Okrem Magazínu Deň ženy sa venujem aj svojej PR agentúre Lenita Public Relations a tiež skladaniu piesní a spevu v hudobnom projekte Freya.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.