Súťaž s knihou Tajné svety: Vyhrať môžete notebook, tablet alebo čítačku

Tajné svety
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Máte radi fantasy a la Harry Potter? Tajomné svety mágie a kúziel. Záhady, dobrodružstvo, napätie a pátranie po pravde? Máte chuť na príbeh, v ktorom postavy doslova ožívajú a vy si vychutnávate všetko od prvej po poslednú stranu? Je tu nová fantasy séria, ktorá isto poteší aj všetkých milovníkov Harryho Pottera. Je ňou kniha Tajné svety.

Zoznámte sa s Flick Hudsonovou a Cestovnou agentúrou Tajné svety. Zavedie vás na čarovné miesta a dopraje toľko dobrodružstva, koľko ste už dlho nezažili. A pozor – môžete vyhrať magické ceny!

Cestovná agentúra Tajné svety je príbeh o cestovnej agentúre, odkiaľ vás každý kufor prepraví do iného sveta. Keď 12-ročná Flick Hudsonová dostane návrh, aby vstúpila do Tajnosvetského spolku, je od radosti celá bez seba. Rýchlo však zistí, že s magickým multiverzom niečo nie je v poriadku. Uprostred leta prichádzajú snehové búrky, miznú celé ulice a jeden kufor ju zavedie do sveta, ktorý zostal celkom opustený. Flick čoskoro poruší všemožné spoločenské pravidlá a posunie hranice mágie, aby prišla na to, čo sa vlastne deje. Dokáže však dať všetko do poriadku, skôr než všetky svety – vrátane jej vlastného – navždy zmiznú?

Pozrite si video autorky L. D. Lapinski pre slovenských čitateľov:

Tajné svety z vydavateľstva Ikar si vychutnajú všetci milovníci fantasy príbehov vo veku od 10 do 99 rokov. Okrem čarovného príbehu mladej hrdinky Flick a Tajnosvetského spolku má séria aj ďalšie dva bonusy:
1. Enviromentálny rozmer, v ktorom autorka nepriamo upozorňuje na klimatickú krízu.

2. Veľkú súťaž o fantastické ceny ako notebook, tablet, čítačky alebo kufre plné kníh. Do súťaže sa môžete zapojiť TU.

L. D. Lapinski žije s rodinou na okraji Sherwoodskeho lesa, má veľa kníh a kocúra Hectora. Keď L. D. práve nepíše, venuje sa cosplayingu, popíja kolu s čerešňovou príchuťou alebo sa stará o svoju džungľu sukulentov. Cestovná agentúra Tajné svety je jej prvá kniha.

Vypočujte si úryvok z knihy Tajné svety.

Z knihy číta Matej Landl:

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokJednoduché tipy a triky, ktoré vám pomôžu skrášliť obývačku
Ďalší článokAko rozumne tráviť voľný čas a spraviť aj niečo pre svoje telo?
Som knihoholik. Priznávam. Nevydržím deň bez toho, aby som neprečítal aspoň pár strán nejakej knihy. A občas si nájdem čas, aby som sa podelil o svoje dojmy a postrehy.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.