Ako rozumne tráviť voľný čas a spraviť aj niečo pre svoje telo?

rozumne tráviť voľný čas
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Aj keď momentálne nemáme toľko možností ako pred pandémiou, netreba to brať príliš tragicky. Keďže teraz viac času trávime izolovaní od rodinných príslušníkov mimo našej domácnosti, máme čas venovať sa upevňovaniu vzťahov s partnerom a deťmi. Ak ale máte voľný čas, avšak koronavírus vás obmedzuje v cestovaní a spoznávaní nových miest ďaleko od vašich domovov, ako rozumne tráviť voľný čas a ešte aj spraviť niečo pre svoje telo?

Brázdite hory na elektrobicykloch

Ak chcete rozumne tráviť voľný čas a zároveň spraviť niečo pre svoje telo, odporúčame vám kúpiť si elektrobicykle a brázdiť na nich hory. Horské elektrobicykle vám pomôžu zvládnuť aj náročnejšie terény v lese, ktoré by ste s klasickým bicyklom bez motorčeka mali problém zvládnuť. Pri elektrobicykloch ale neznamená, že budú jazdiť za vás a vy nebudete musieť pedálovať.

Pri jazdení po horách na elektrobicykloch sa takisto zapotíte.

Vyhnete sa aj preplneným cestám a urobíte niečo viac pre svoje telo.

Vyskúšajte aj kolobežky

Ak vás to do hôr na elektrobicykloch tak často neláka, môžete skúsiť aj kolobežkovanie. Treba si kúpiť pevnú kolobežku, samozrejme podľa toho, po akom teréne plánujete jazdiť. Je rozdiel kupovať kolobežky na rovinaté asfaltky a do menej rovných terénov. Pre milovníkov adrenalínu sú zase v ponuke úplne iné kolobežky.

Skúste preto striedať jazdenie na elektrobicykloch v lese s jazdením na kolobežkách.

Zacvičte si na záhrade

Cvičenie v exteriéri je práve v tomto období veľmi vyhľadávané. Teplé slnečné lúče zohrievajú dlažbu, trávnik a nás to prirodzene láka von. Ak chcete rozumne stráviť voľný čas a zároveň pre seba aj niečo spraviť, odporúčame vám zacvičiť si na záhrade. Vezmite si posilňovacie gumy, švihadlá a skúste si dať menší tréning. Ak chcete cvičiť na spevnenej ploche, používajte cvičiace podložky. Dávajte pozor, aby sa vám ale nenatrhli.

Zdroj obrázka:

Autor: Umomos / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokSúťaž s knihou Tajné svety: Vyhrať môžete notebook, tablet alebo čítačku
Ďalší článokČo všetko vám môže brániť v tom, aby ste sa dobre vyspali?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.