Jednoduché tipy a triky, ktoré vám pomôžu skrášliť obývačku

skrášliť obývačku
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Obývačka je momentálne centrom našej domácnosti. Leňošíme v nej, čítame si v nej dámsky časopis, pozeráme v nej dobré filmy a stretávame sa v nej so všetkými členmi v domácnosti. Každá z vás by ste určite chcela, aby obývačka vyzerala sviežo, moderne a aby ste sa v nej cítili maximálne pohodlne. Ak hľadáte praktické tipy a triky, ako si skrášliť obývačku, pár ich pre vás máme.

Máme pre vás jednoduché tipy a triky, ktoré vám ukážu ako si skrášliť obývačku:

Nové závesy

Ak máte v obývačke dekoračné závesy, skúste si do obývačky umiestniť úplne nové závesy. Buď si kúpte hotové závesy, alebo si dajte ušiť závesy vám na mieru z látky, ktorú si vyberiete a dĺžky, ktorú si určíte. Stačí si pozrieť ponuku dekoračných látok v metráži a uvidíte, možno tam nájdete takú látku, z ktorej si budete môcť dať ušiť závesy.

Zaujať vás môže napríklad zamat. Je jemný na dotyk, zjemňuje miestnosť a okrem toho, že sa používa na výrobu závesov, je vhodný aj na čalúnený nábytok, dekoračné vankúše, či prikrývky. Krásne dekoračné látky v metráži vám umožnia vytvoriť si originálne závesy, dekoračné vankúše, či napríklad prikrývky. V ponuke ale určite nájdete aj spomínaný zamat.

Nové obliečky na dekoračných vankúšoch

Ak nechcete meniť komplet celé dekoračné vankúše, odporúčame vám kúpiť si veľkostne vyhovujúce obliečky na dekoračné vankúše. Odporúčame vzorované, farebne neutrálne obliečky skombinovať s jemnými pastelovými. Táto kombinácia pekne vynikne najmä teraz na jar, ale aj počas leta.

Obliečky musia byť príjemné na dotyk, musia poskytnúť maximálny komfort ako sedačka s tým najkvalitnejším molitanom.

Dizajnová váza na policu

Nad obývacou stenou si montujeme zväčša policu. Aby ste si ale tento priestor skrášlili, odporúčame vám nájsť si a kúpiť si novú dizajnovú vázu, do ktorej si umiestnite umelé, sušené, alebo aj čerstvé kvety. Odporúčame farebne neutrálnu – sivú, bielu, béžovú dizajnovú vázu.

Zdroj obrázka:

Autor: WorldWide / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokAko sa chrániť pred nebezpečným koronavírusom? Treba dodržiavať tieto pravidlá!
Ďalší článokSúťaž s knihou Tajné svety: Vyhrať môžete notebook, tablet alebo čítačku
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.