Originálne dekorácie, ktoré dodajú vašej obývačke šmrnc

dekorácie
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Trávite v nej najviac času, ale aj tak sa v nej necítite príliš dobre? Už ste si pozreli azda všetky internetové magazíny o bývaní a stále neviete, čo by vašej obývačke dodalo šmrnc?  Čo by ju skrášlilo aj bez toho, aby ste museli utratiť všetky svoje úspory? Dámy, my vám poradíme! Inšpirujte sa našimi nápadmi a uvidíte, že vaša obývačka bude vyzerať neodolateľne.

Deka z hrubej priadze

Vašim očiam určite neunikla aktuálna novinka na trhu a aktuálny hit tejto sezóny – deka z hrubej vlny či priadze. Mnohé talentové ženy ju predávajú na internete, ale ak ste šikovná a s pletením máte skúsenosti, dokážete si ju vyrobiť aj samy. Deky z hrubej priadze vyzerajú ako obláčiky a ak si k tejto deke kúpite alebo vyrobíte vankúš, ktorý vám tvarom bude pripomínať loptu, vaša sedacia súprava bude vyzerať perfektne.

Váza zo zaváraninového pohára

Ak vám je ľúto vyhadzovať peniaze za keramické a krištáľové vázy, vyrobte si vázu z obyčajného zaváraninového pohára a umiestnite ju na obývaciu stenu alebo na konferenčný stolík vedľa vašej pohovky. Kúpte si klasický špagát, jutové stuhy alebo obyčajné farby na sklo a vytvorte si krásnu vázu aj z obyčajného zaváraninového pohára, ktorý ste plánovali vyhodiť. Najprv však odlepte nálepky na pohári a dôkladne ho vyčistite, aby vám na ňom neostalo absolútne nič. Čo poviete na tento nápad? Originálny a pritom veľmi lacný dekoračný prvok! Do týchto váz môžete dať vŕbové konáre, na ktoré môžete povešať háčkované dekorácie alebo dekorácie z dreva. Parádna dekorácia, ktorá dodá vašej obývačke šmrnc!

Staré truhlice a stoličky

Máte na povale staré truhlice a stoličky, ktoré používali ešte vaši starí rodičia? Nevyhadzujte ich! Poriadne ich ošmirgľujte a ponatierajte. Ak nechcete jednofarebnú truhlicu, nakreslite si na ňu pekné vzory – inšpirujte sa napríklad čičmianskymi vzormi, poprípade vyskúšajte servítkovú techniku. Tá je prekrásna!

Staré stoličky môžete využiť napríklad namiesto konferenčného stolíka v kúte a na ne môžete umiestniť ťahavé kvety. V obývačke si tak vytvoríte pekné zátišie. Keď budete ale prenášať tento ťažký masívny nábytok do obývačky, dávajte si pozor, aby ste neoškreli vaše pekné drevené zárubne. Obložkové drevené zárubne sú totiž na toto háklivé.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokJarné upratovanie: Na čo nesmiete zabúdať?
Ďalší článokChcete byť zdravé? Robte toto a uvidíte, že budete
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.