Súťaž ukončená: Kto vyhral ekologický triler Osivo od Fran Rayovej?

Osivo kniha
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Neviete čo čítať počas dlhých zimných večerov? Zapojte sa do našej súťaže a vyhrajte knihu Osivo od Fran Rayovej! Ekologický triler opisuje krajiny aj ľudské vzťahy a odkrýva záhady minulosti či budúcnosti. Ako sa zapojiť do súťaže? Čítajte ďalej! 

A o čom je kniha Keď čer Osivo?

V laboratóriu parížskej univerzity sa odohrá rituálna vražda: profesorovi biológie Jérômovi Frostovi niekto odreže hlavu a na krk mu prišije hlavu potkana. Ide o boj proti pokusom na zvieratách? Deti aj dospelí v Afrike zomierajú na záhadnú chorobu. Neskôr začínajú zomierať aj v Európe. Pre lekárov je to hlavolam. Možno ide o novú epidémiu, alebo dokonca pandémiu…

Austrálsky spisovateľ Ethan Harris, ktorý žije v Paríži, nájde doma svoju ženu mŕtvu s čudným listom na rozlúčku. Bola to samovražda, alebo niečo iné? Rozhodne sa, že vypátra pravdu. V napínavom deji sa začne objavovať čoraz viac mŕtvych. A to po celom svete. Vo Francúzsku, v Nórsku, v Nemecku, v Španielsku, v Afrike aj v Indonézii. Často ako obete nehôd či atentátov. Kto za tým všetkým stojí? Ekoteroristi? To všetko sa čitateľ postupne dozvie, ak bude sprevádzať Ethana Harrisa na jeho cestách, pri ktorých sa krok za krokom blíži k pravde. Kniha pútavým spôsobom opisuje krajiny aj ľudské vzťahy a odkrýva záhady minulosti aj budúcnosti.

Podmienky súťaže: 

Stačí ak v období od 29. 10. do 4. 11. 2018:

Napíšete akú knihu momentálne čítate pod tento článok na našej facebookovej stránke Magazín deň ženy a tiež v skupine  MAGAZÍN DEŇ ŽENY pod tento súťažný článok.

Môžete ju aj odfotiť a vložiť do komentára. 🙂

Najzaujímavejšiu odpoveď odmeníme!

Nezabudnite nás sledovať, lajkovať, zdieľať a pozvať k nám čo najviac priateľov!

Knihu získava: 

Iveta Chlivenyiová

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokPozor, útočí chrípka! Týmito potravinami ju zastavíte!
Ďalší článokBabské recepty na chrípku, ktoré zaručene musíte vyskúšať
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

4 KOMENTÁRE

  1. momentálne čítam knihu od Borušovičovej „Urobíme všetko čo sa dá“ príbehy zo života v ktorých sa mnohí z nás veru nájdu 🙂

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.