Súťaž ukončená: Vyhrajte knihu od Nory Roberts: Odteraz už navždy

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Neviete, do akého letného čítania sa „zakusnúť“? Ak ste ešte nenaďabili na román od Nory Roberts s názvom Odteraz už navždy, môžete ho získať v našej súťaži! Podmienky si prečítajte v článku.

Stačí ak v období od 5. do 19. júla 2017:

1.) Lajknete našu oficiálnu facebook stránku: Magazín deň ženy

2.) Lajknete tiež tento článok a zazdieľate ho

3.) Do komentára uvediete, kde najradšej čítate knihy.

Držíme palce!

Prečítajte si, čo vás v knihe čaká:

Renomovaná antropologička Kasey Wayttová prijme pracovnú ponuku od úspešného románopisca Jordana Taylora, ktorý potrebuje pomoc pri výskume zvyklostí prériových Indiánov, pretože sú námetom jeho najnovšej knihy.

Po príchode do pôsobivej rodinnej vily v Palm Springs čaká Kasey chladné škrobené prijatie. Jordanovej prísnej matke sa mladá dáma okamžite znepáči, zatiaľ čo v jeho plachej osamelej neteri vzbudzuje zvedavosť. Sám Jordan svoje emócie dokonale skrýva za vznešenou maskou aristrokrata.

Kasey, ktorá je pravým opakom utiahnutej knihomoľky, akú všetci očakávali, napĺňa ich životy radosťou a smiechom. Jordan náhle zisťuje, že ho priťahuje žena, ktorá je úplne iná ako všetky ostatné a ktorá dokáže rozjasniť jeho všedné dni.

Výhercom súťaže sa stáva:

Lenka Rokyčáková Ozaňáková

Blahoželáme!

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článok5 chýb, ktorým sa vyhnite pri úprave obočia
Ďalší článokČo nepatrí do spálne? Týchto vecí sa určite zbavte!
Mojou vášňou je písanie. Začalo to textami piesní, pokračovalo písaním pre médiá ako Topky.sk, Magazín Plus 1 Deň, Magazín EXclusive a prácou v oblasti marketingu a Public Relations. Okrem Magazínu Deň ženy sa venujem aj svojej PR agentúre Lenita Public Relations a tiež skladaniu piesní a spevu v hudobnom projekte Freya.

12 KOMENTÁRE

  1. Ja citam vsade kde sa da 🙂 Vo vlaku, v aute, v autobuse, na zahrade, na hojdacke, na gauci, v posteli, v cakarni u lekara proste vzdy vyuzijem volny cas na precitanie si dobrej knihy 🙂 k tomu ak sa da si zapalim vonnu sviecku a uvarim cajik, vylozim nohy a citam 🙂 Kedysi som si miesto cajiku davala dobru kavu ale teraz ked cakam babo tak som ju nahradila cajom ale knihu som nenahradila nicim. Praveze citam este viac ako ked som chodila do prace :):):) Kniha je pre mna najlepsi relax 🙂

  2. Ja citam vsade kde sa da 🙂 Vo vlaku, v aute, v autobuse, na zahrade, na hojdacke, na gauci, v posteli, v cakarni u lekara proste vzdy vyuzijem volny cas na precitanie si dobrej knihy 🙂 k tomu ak sa da si zapalim vonnu sviecku a uvarim cajik, vylozim nohy a citam 🙂 Kedysi som si miesto cajiku davala dobru kavu ale teraz ked cakam babo tak som ju nahradila cajom ale knihu som nenahradila nicim. Praveze citam este viac ako ked som chodila do prace :):):) Kniha je pre mna najlepsi relax 🙂

  3. Ja čítam na každom jednom mieste, kde sa len dá, každú jednu voľnú chvíľku. Čítavam v posteli,v aute keď ideme na výlet, v buse cestou do práce, vo vlakovej stanici, na autobusovej zastávke (často aj postojačky), v prírode, na záhrade, na gauči, za stolom, priznávam sa,že keď je kniha veeeeľmi zaujímavá zoberiem ju aj na WC 😀 každú voľnú chvíľku sa snažím vyplniť čítaním, preto nosím vždy v kabelke alebo v ruksaku nejakú knihu. Pri čítaní nejem ani nepijem pretože to nedokážem 😀 neviem sa jednoducho odtrhnúť od začítanej knihy. Keď už cítim v ústach sucho až vtedy siahnem po vode, ale ešte predsa len musím prečítať aspoň kapitolu a potom si poviem a ešte kúsok a ešte aspoň po tú a tú stranu a potom sa konečne aspoň napijem 😀 ? ? ? ?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.