Súťaž s filmom Annabelle 3: Návrat. Kto vyhral tričko s motívom tohto hororu

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Posadnutá bábika opäť zavítala na plátna kín. My vám prinášame súťaž o tričko s motívom filmu Annabelle 3: Návrat. Ako sa zapojiť do súťaže? Čítajte ďalej!

Démonická bábika sa vracia na plátna kín v pokračovaní mimoriadne úspešnej hororovej série. Vo filme Annabelle 3: Návrat navyše prebudí duchov, spiacich v množstve artefaktov, ktoré sú bezpečne zamknuté u známych démonológov Warrenovcov. Podarí sa ich malej dcére Judy prežiť hrôzostrašnú noc?

          Zlovestnú bábiku Annabelle zrejme netreba predstavovať. Predobraz má v reálnom svete, podobne ako manželia Warrenovci, ktorí sú hlavnými hrdinami hororovej ságy V zajatí démonov (The Conjuring). Priamo do ich domova je zasadený príbeh, v ktorom sa Annabelle pokúsi oslobodiť spoza skla posvätenej vitríny a spolu s ďalšími démonmi rozpúta peklo.

          Drobné dotyky pekelných síl údajne zažíval aj štáb počas nakrúcania filmu. Zrejme najčastejšie sa s nimi musela vysporiadavať mladá herečka Mckeena Graceová, ktorá stávrňuje postavu Judy. V jej karavane nevysvetliteľne vypadávala elektrina, nachádzala otvorené dvere, ktoré mali byť zatvorené, a v jednej z prázdnych miestností na pľaci našla spať nejasnú postavu. Raz sa jej dokonca z ničoho nič spustilo krvácanie z nosa, ktoré prestalo, až keď opustila štúdio. Snímky z jej „insta” fotoaparátu vraj skončili celé čierne, vždy keď sa v zábere objavila bábika Annabelle. Herečka si napriek tomu intenzívne nakrúcanie pochvaľuje, keďže je veľkou fanúšičkou filmov ságy V zajatí démonov. „Vedela som, že to bude náročné, pretože sa tam vela place a kričí… v podstate počas celého filmu. Ale bola som úplne nadšená!”

          Vo filme Annabelle 3: Návrat sa okrem bábiky vracajú aj Patrick WilsonVera Farmigová, ktorí stvárňujú manželov Warrenovcov. Snímka je režisérskym debutom Garyho Daubermana, scenáristu predchádzajúcich príbehov o Annabelle, Mníške, ale napríklad aj ostatnej adaptácie knihy To. Snímku Annabelle 3: Návrat prináša do slovenských kín distribučná spoločnosť Continental film.

Ako vyhrať tričko s motívom hororu Annabelle 3: Návrat?

Podmienky súťaže:

Stačí ak v období od 30. 6 do 7. 7. 2019:

1.) Lajknete našu oficiálnu facebook stránku: Magazín deň ženy.

2.) Lajknete tiež tento článok a zazdieľate ho.

3.) Zazdieľate jeden článok, ktorý vás zaujal z Magazínu Deň ženy na svoju plochu facebooku.

Tričko vyhráva:

Martina Mlynárová Kadlubcová

Gratulujeme!

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokCeasar šalát so slaninovými chipsami
Ďalší článokTip na krimi knihu: Medveď. Paranoja a chlad studenej vojny
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.