Annabelle 3 Návrat: Posadnutá bábika opäť zavíta na plátna kín

annabelle-3

Pôsobí nevinne, no neoplatí sa s ňou hrať ani zahrávať. Annabelle v sebe skrýva hrôzostrašné zlo. Príbeh o bábike zo sveta filmov V zajatí démonov príde do kín vo svojom treťom pokračovaní. Z plátien nás bude vo filme Annabelle 3: Návrat strašiť od 27. júna 2019, jej nový trailer si môžete pozrieť už teraz.

          Tentokrát sú známi démonológovia Ed a Lorraine Warrenovci pevne odhodlaní zabrániť ďalšiemu nešťastiu a zlom posadnutú bábiku si prinášajú do svojho domu. V uzamknutej izbe, plnej artefaktov, ju s požehnaním kňaza bezpečne uložia za posvätené sklo vitríny. Čaká ich však nekonečná noc hrôzy, lebo Annabelle prebudí zákerných duchov v miestnosti, ktorí si vyhliadli novú obeť – desaťročnú Judi, dcéru Warrenovcov, a jej kamarátky.

Zlovestná bábika, podobne ako dvojica démonológov, má predobraz v reálnom svete. Warrenovci ju údajne získali od vydesených majiteľov v sedemdesiatych rokoch minulého storočia a stala sa súčasťou ich bizarnej zbierky magických predmetov, ktoré neradno pustiť naspäť do sveta. Vo filmovom svete sa však Annabelle pokúsi oslobodiť s mimoriadne tragickými dôsledkami.

          Vo filme Annabelle 3: Návrat sa okrem bábiky vracajú aj Patrick WilsonVera Farmiga, ktorí stvárňujú manželov Warrenovcov v sérii V zajatí démonov (The Conjuring). Snímku režíroval Gary Dauberman, pre ktorého ide o režisérsky debut, s horormi má však bohaté skúsenosti – ako scenárista sa podieľal na predchádzajúcom príbehu o Annabelle, ale napríklad aj na ostatnej adaptácii knihy To. Snímku Annabelle 3: Návrat prináša do slovenských kín distribučná spoločnosť Continental film.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.