Tomáš Maštalír vo filme Čiara: Takéhoto sexi ste ho ešte nevideli!

film ciara
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Očakávaný slovenský film Čiara, ktorý bude mať premiéru v slovenských kinách 3.augusta,  predstavil svoj plagát. Hoci ide o triler z drsného pašeráckeho prostredia, na svoje si v kine prídu aj dámy – tešiť sa môžu nielen na zvodný pohľad hlavného predstaviteľa.

film ciara

Kým doteraz mohli diváci poznať Tomáša Maštalíra len z divadla či z niekoľkých slovenských seriálov, začiatkom augusta sa im predstaví v novom trileri Čiara. A dokonca sa tu hneď zhostil hlavnej úlohy. Známy slovenský sexsymbol sa vo svojom prvom kinofilme predstaví v úlohe drsného mafiánskeho bossa, vo filme nebude núdza ani o akčné scény, kde Tomáš predviedol svoju skvelú formu. Hravo preskočiť cez plot či vydržať náročné scény vo vode aj pod vodou mu nerobilo žiaden problém. A aby toho nebolo málo, predviedol sa aj ako zdatný spevák, keď spolu s Andym Hrycom zaspievali pieseň Hej sokoly!, ktorá v prevedení IMT Smile a Ondreja Kandráča aktuálne kraľuje v slovenskom éteri.

O tom, že Tomáš Maštalír je naozaj všestranne nadaný svedčia aj vyjadrenia Petra Bebjaka a producentky Wandy Adamík Hrycovej, ktorí sú s jeho hereckými výkonmi nadmieru spokojní. „Tomáš sa hlavnej úlohy zhostil bravúrne a skvele stvárnil všetky polohy, v ktorých sa jeho postava predstaví – či už obávaného vodcu partie, vášnivého manžela alebo milujúceho otca. Myslím, že pri obsadení hlavnej úlohy sme nemohli trafiť lepšie,“ hovorí Wanda.

Zdá sa, že hoci ide o triler z drsného pašeráckeho prostredia, na svoje si v kine prídu aj nežnejšie polovičky. Svedčí o tom aj plagát k filmu, ktorý autorsky pripravila dvojica Matúš Bence a Jonáš Karásek. Drsný chlapec Tomáš Maštalír so sexi pohľadom je na neodolanie!

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokPodnikajte viac výletov do prírody. Pomôže to vašej psychike
Ďalší článokZvyknete meškať do práce? Vyskúšajte tieto rady!
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.