S čím sa ženy nebudú vedieť nikdy vyrovnať

ženy
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Každá z nás zažíva po určitom úspešnom období nejaké sklamanie. Buď nám niečo nevyjde v práci, alebo sa pokazí v súkromnom živote. Ženy sú citlivé osoby a ak sa spýtate ktoréhokoľvek muža okolo seba, bude súhlasiť. Čo ale ženy trápi najviac? S čím sa nikdy nebudú vedieť vyrovnať?

So zdravotnými komplikáciami svojich detí

Azda nie je nič horšie v živote ženy ako choroby, ktoré trápia ich ratolesti. S takýmito komplikáciami sa nebude vedieť vyrovnať žiadna žena – matka, ktorá má doma aspoň jedno dieťa. Keď sa vášmu dieťaťu objavia zdravotné komplikácie, je nutné, aby ste si zachovali chladnú hlavu a hľadali rôzne alternatívy, ako problémy vyriešiť. Ak sa bude dať problém vyriešiť niečím iným ako liekmi, pristúpte radšej k takémuto spôsobu liečby. Napríklad, ak ho trápia kožné problémy, namiesto drahých liekov siahnite po bylinkách alebo rovno podomácky pripravenom levanduľovom oleji. Priveľa chémie totiž škodí.

S malými prsiami, resp. s veľkými prsiami

Už ako mladé dievčatá túžime mať veľké prsia. Bohužiaľ príroda nám niekedy nenadelí to, čo chceme a namiesto krásneho bohatého výstrihu máme, ako sa hovorí, lentilky pod kobercom. Problém sa dá vyriešiť zväčšením prsníkov. Treba si však uvedomiť, že je to veľký zásah do ženského tela a keď sa raz pre tento zákrok rozhodnete, niet cesty späť.

Existujú aj také ženy, ktorým robia komplikácie nie ani tak malé prsia, ale skôr tie veľké. Veľké poprsie spôsobuje najmä záťaž na chrbticu, čiže ženy už v mladom veku majú problém s držaním tela a pomerne často sa im objavujú bolesti medzi lopatkami. A čo je horšie, majú problém kupovať si spodné prádlo. Musia investovať do podstatne drahšieho spodného prádla, čo napríklad ženy s menším poprsím rozhodne nemusia.

S akné

Akné je taká potvora, že nás vie prekvapiť práve vtedy, kedy to najmenej čakáme – po ceste na rande, do práce, tesne pred pracovným pohovorom. S týmto kozmetickým problémom sa nedokáže zmeriť žiadna žena. Ale naozaj žiadna! Na liečbu hrôzostrašného akné sa používajú rôzne prípravky, ale najlepším liekom, resp. prvým krokom k zdravšej pleti je konzumácia zdravých potravín.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokAko si ráno pred odchodom do práce nespraviť neporiadok
Ďalší článokAko zabezpečiť domácnosť pred odchodom na dovolenku
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.