Ako si ráno pred odchodom do práce nespraviť neporiadok

prace
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Ranné vstávanie je nočnou morou každej ženy, o tom niet pochýb. Bohužiaľ, ak chceme zarábať, musíme chodiť do práce, či sa nám to páči, alebo nie.

Aby ste si však vo svojej domácnosti nespravili neporiadok a ušetrili si tak po príchode z práce veľa roboty, dodržiavajte tieto rady. Poradíme vám, ako sa chystať, aby ste si pri príprave nerozhádzali celú domácnosť. 

Skorá príprava jedla

Naháňate sa ráno pri príprave raňajok? Trošku spomaľte. Rýchla príprava jedla, a najmä jeho rýchla konzumácia môžu vášmu tráviacemu ústrojenstvu uškodiť. Radšej si privstaňte, pretože príprava zdravého chutného jedla pre celú rodinu zaberie nejaký ten čas. Zatiaľ čo budete sedieť pri lampe na nechty a sušiť si lak, vaše deti alebo partner môžu jesť vami pripravené raňajky.

Ak si so sebou do práce beriete aj desiatu, nechystajte si ju ráno. Niektoré jedlá si môžete pripraviť ešte večer. Ráno sa vyhnete veľkým stresom pri príprave.

Pokiaľ jedávate ovocie, opláchnite ho tesne pred konzumáciou. Samozrejme, ak ho krájate do misky, opláchnuť ho musíte hneď. Keď však ovocie putuje rovno z kuchynského drôteného programu do tašky, nesmie byť umyté. Mohlo by vám za ten čas, ako prídete do práce, chytiť pleseň.

Oblečenie na stoličke

Každá z nás túži byť v daný deň krásna a príťažlivá, preto je pochopiteľné, že čas, ktorý trávime vyberaním vhodného outfitu, je dlhší, ako si naši muži myslia. Aby ste si však ráno nevyhádzali všetok obsah šatníka a nebehali s posuvným systémom na vstavaných skriniach sem a tam, ešte večer si rozmyslite, čo si oblečiete. Poprípade si nachystajte nejakú alternatívu. Nikdy neviete, ako sa môže počasie počas noci zmeniť. Ak máte náhodou pripravenú krátku blúzku a sukňu, ale ráno bude neznesiteľná zima, pochopiteľne, že si zvolíte iný outfit.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokČo robiť, aby ste sa v práci necítili unavene
Ďalší článokS čím sa ženy nebudú vedieť nikdy vyrovnať
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.