Dokonalá postava: 4 kroky, ako sa k nej dopracovať

dokonala postava
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Aj vám sa ráno pri pohľade do zrkadla chce plakať? Nie však kvôli strapatým vlasom alebo zápachu z úst. Kilogramy, ktoré ste v poslednom období pribrali, sú na vás viditeľné a vy ste sa raz a navždy rozhodli s nimi skoncovať!

Ponúkame vám skvelé riešenie, ako sa jednoducho, a zároveň nie príliš drasticky zbaviť neželaných nadbytočných kíl.

Pohyb

Keď budete doma sedieť na sedačke, pozerať seriály a popritom sa napchávať nezdravými sladkosťami, nemôžete očakávať, že kilogramy sa vám začnú strácať. Práve naopak, tým, že sa nebudete hýbať, vaša hmotnosť bude jedine rásť. Pohyb je základ. Nevyhovárajte sa na tuhú zimu, pretože aj cez zimu sa dá venovať pohybovým aktivitám. Beh, cvičenie na posilňovacích vežiach, alebo aj plávanie na plavárni sú skvelé športové aktivity, pri ktorých nevadí, že je vonku dvadsať stupňov pod nulou.

Pozor na mastné a vyprážané jedlá

Klasika, ktorá možno pre vás nie je žiadnou novinkou. Viacero žien toto opatrenie ale v úplnej alebo v čiastočnej miere ignoruje. Povedzte rázne nie vyprážaným kúskom mäsa a nahraďte ich prírodne upravenými. Mastné, ťažké a vyprážané jedlá by nemali byť v jedálničku ženy, ktorá túži zhodiť nejaké to kilečko. Doprajte si viac ovocia, zeleniny a chudého mäsa (pripravenom čisto len na bylinkách – ako napríklad na rozmaríne alebo na kmíne).

Pevná vôľa

Kilogramy pôjdu dole jedine vtedy, ak svoj sľub dodržíte. Keď už sa raz rozhodnete, že idete tvrdo za tým a budete si odopierať nezdravé potraviny, dodržte to. Aj keby vás vaše kamarátky pozvali na gril párty, kde sa budú podávať na grile pripravené steaky s majonézou, aj tak im odolajte. Pevná vôľa a motivácia sú základ.

Pravidelné stravovanie

Nevynechávajte raňajky. Netýrajte sa tým, že budete jesť dvakrát za deň a dosť. Jedzte pravidelne a menšie porcie – to je overený spôsob chudnutia. Okrem pravidelného stravovania pite pravidelne počas dňa tekutiny. Nezabúdajte, že akákoľvek káva z kávovaru neuhasí váš smäd, práve naopak, budete ešte viac smädné. Ráno nalačno vypite pol litra čistej vody z vodovodu, potom si doprajte chutné raňajky a až potom pite kofeínový nápoj.

Keď všetky tieto rady dodržíte, uvidíte, že sa vám po čase podarí spevniť si telo a vypracovať si dokonalú postavu. Neočakávajte, že hneď v začiatkoch budete mať postavu ako Pepek Námorník. Časom však budete kočka, po ktorej sa obzrie každý chlap, ktorý pôjde okolo vás. Niekedy len stačí zaskákať si na trampolíne. Aj takáto obyčajná zábava vám spevňuje nohy a brušné svaly.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokČo spôsobuje silné bolesti hlavy
Ďalší článokSivá v interiéri: Ako ju kombinovať?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.