Ako v sebe opäť prebudiť dračicu?

prebudiť dračicu
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Roky nekompromisne utekajú a odzrkadľuje sa to aj na vašom vzhľade napriek tomu, že sa snažíte za každých okolností vyzerať mladšie? Niekedy robíme chybu v tom, že sa priveľmi snažíme byť perfektné, čo mnohých mužov od nás práve odrádza. Ako v sebe opäť prebudiť dračicu? Poradíme vám!

Všetko je vo vašej hlave

Napriek tomu, že vekom nám na tvári pribúdajú vrásky, vnútornú krásu to žiadnym spôsobom neovplyvňuje. Usmievajte sa na každého vo vašom okolí. Myslite pozitívne, pretože práve vnútorná krása pôsobí ako magnet na dobrých pozitívnych ľudí a čo viete, možno nájdete novú životnú lásku (ak teda nemáte žiadneho stabilného partnera).

Všetko je vo vašej hlave. Ak chcete v sebe prebudiť dračicu, sama musíte uveriť, že ste sexy, príťažlivá a že z vás muži nespúšťajú oči.

Kúpte si niečo sexy

Máte v bielizníku niečo atraktívne – krásnu push up podprsenku, sexy 3D pančuchy a tangá nohavičky? Ak nie, kúpte si niečo pekné na seba. Váš partner bude z vás celý bez seba, keď mu pripravíte večer pri pohári vína a nebudete oblečená vo vyťahanej teplákovej súprave, ale v sexy dráždivom oblečení.

Experimentujte v posteli

Kúpte si nejakú sexuálnu hračku a vyskúšajte s partnerom nové polohy. Jednoducho oživte váš sexuálny život a nielen novou erotickou hračkou. Keď vyskúšate niečo nové, uvidíte, že váš vzťah to oživí. Pravidelný sex dokáže so vzťahom urobiť divy! Pozor však dávajte na to, aby ste si pri sexe neublížili. Ak sa vám nebodaj objavili bradavice v intímnych partiách, ich odstránenie neodkladajte. Dajte sa najprv vyšetriť gynekológom, ktorý zhodnotí situáciu.

Ako teda v sebe prebudiť dračicu? Buďte sebavedomá, experimentujte v posteli a kúpte si na seba niečo erotické.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokKumánska princezná: Najnovší román Jany Pronskej
Ďalší článokPrečo je lepšie stravovať sa doma a nie v reštauráciach?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.