Tipy, ako si zútulniť svoju domácnosť lacno a rýchlo

domacnost
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Máte pocit, že vášmu domovu niečo chýba? Túžite si ho zútulniť, no obávate sa, že vám to nebude finančne vychádzať? Prezradíme vám zopár jednoduchých trikov, ako si domácnosť zútulniť bez toho, aby ste minuli všetky svoje úspory!

Priestor neprepĺňajte

Určite už máte nejaký nápad, ako svoju domácnosť zútulniť. Buď si zavoláte dobrú stavebnú firmu a najlepších bytových dizajnérov, ktorí sa vám pohrajú s priestorom, alebo sa inšpirujete na weboch zameraných na bytový dizajn. Nápadov na internete nájdete veľa, o tom nepochybujte. Snažte sa však držať vždy jedného štýlu, a hlavne sa nesnažte priestor prepchávať všetkým možným. Menej nábytku a doplnkov je niekedy viac!

Pretrieďte sošky, vázy a pridajte kvety

Máte doma v obývacej stene príliš veľa sošiek, vázičiek a prkotín, ktoré sú len chytačmi prachu? Pretrieďte ich! Aj keď ku viacerým máte vzťah, predsa vám len zaberajú miesto a priestor opticky zmenšujú. Lepšie spravíte, ak si do miestností pridáte vázy s čerstvými kvetmi, poprípade si ich sami nazberáte zo záhradky a budete ich pravidelne meniť. Napríklad z prútia, levandule a šišiek si dokážete vytvoriť veniec, ktorý si budete môcť zavesiť na vstupné dvere. A to je len jeden z mnohých nápadov, ktoré nájdete na internete!

Fotografie

Koľko fotografií ostáva v smartfónoch, na USB kľúčoch alebo na externých diskoch? Vytlačte si niektoré – tie, ktoré najviac milujete a dajte si ich zarámovať. Fotografie môžete mať na toaletnom stolíku, v poličke obývacej steny, ale aj na plátne.

Vymeňte staré deky a obliečky na vankúšoch

Ak máte pocit, že obývačka je fádna, nemusíte nábytok a rohovú sedačku vyhadzovať na smetisko. Tmavšiu rohovú sedačku oživíte pestrofarebnými dekami a novými obliečkami, najlepšie s prírodnými motívmi, ktoré sa opäť vracajú na výslnie.

Je len na vás, či sa inšpirujete

Rekonštrukcie bytov bývajú nielen časovo, ale aj finančne náročné. My sme vám predstavili zopár skvelých nápadov, ako priestor oživiť a zútulniť bez toho, aby ste museli minúť veľké množstvo peňazí. Je len na vás, či niektorý z našich nápadov aj skúsite aplikovať doma.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokZvyknete meškať do práce? Vyskúšajte tieto rady!
Ďalší článokVysokohorská turistika: Poradíme vám, ako ju zvládnuť
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

1 komentár

  1. s kobercami to ide celkom pekne a ak sa kupia v tych akciach predsezoonych tak aj za celkom lacny peniaz a vyzeraju perfektne

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.