Využite vianočný a predvianočný čas na utužovanie partnerského vzťahu

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Sviatky radosti a pokoja sa blížia a určite sa ne tešíte aj vy. Aj keď tohtoročné sviatky budú iné ako tie pominulé roky, čaro Vianoc si nikto nenechá vziať.

Využite však vianočný a predvianočný čas na utužovanie partnerského vzťahu.

Chodievajte na prechádzky vo dvojici

Práve počas vianočných sviatkov nechodíme do práce a máme viac času venovať sa rôznym iným činnostiam. Ak chcete využiť vianočný a predvianočný čas na utužovanie partnerského vzťahu, chodievajte počas vianočných sviatkov a aj pár dní pred vianočnými sviatkami, kedy už všade cítiť atmosféru Vianoc, na prechádzky. Môžete ísť do obľúbeného parku, do lesa, či na ktorékoľvek miesto, ktoré máte obaja radi a ktoré sa vám spája obom s nejakou pozitívnou spomienkou.

Aby sa vám ale prechádzky nevypomstili, poriadne sa oblečte. Pokojne môžete ísť aj v športovom oblečením, čiže v mikinách a teplákoch, páni, samozrejme, v pánskych teplákoch. Dôležité je, aby ste sa cítili komfortne a nebola vám zima.

Pustite si vianočné pesničky a relaxujte spoločne

Vianoce nie sú len o pečení, ale aj o vianočných pesničkách. Ak chcete počas vianočných sviatkov utužiť svoj vzťah, nehádajte sa pre hlúposti a púšťajte si príjemnú hudbu, v tomto prípade predovšetkým vianočnú. Hudba dokáže vylepšiť náladu každého z nás, obzvlášť vianočná, ktorá sa páči všetkým vekovým kategóriám a obom pohlaviam.

Zapnite si vianočné pesničky, zapáľte si vonné sviečky a relaxujte spoločne. Vnímajte len prítomnosť partnera/partnerky a príjemnú hudbu.

Ak si chcete navodiť vianočnú atmosféru, odporúčame vám obliekať si pri takýchto príležitostiach pánske svetre a dámske svetre s vianočnými motívmi a hrubé ponožky s vianočnými motívmi.

Počas Vianoc a v predvianočnom čase je pekné nosiť práve tieto typické vianočné kúsky oblečenia.

Okrem relaxovania pri vianočných pesničkách a prechádzok vo dvojici odporúčame spoločné pečenie. Nebojte sa zahrať si ani spoločenské hry. Na Vianoce „máme dovolené“ sa vrátiť tak trochu do detských čias.

Zdroj obrázka:

Autor: 4 PM production / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokMilostný trojuholník, ktorý sa nečakane skončil vraždou
Ďalší článokAko sa zbaviť povianočných kíl? Toto je základ chudnutia!
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.