Vydávate sa tento rok? Poradíme vám, ako vybrať svadobné obrúčky

vydavat sa
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Svadobné termíny sa tento rok rýchlo míňajú a viaceré priestory, ktoré organizujú svadby, už hlásia úplnú obsadenosť termínov. Ak už ale máte rezerváciu priestorov, fotografa a hudby za sebou, môžete si povedať, že ste za vodou. Práve priestor, termín, fotograf a hudba sú to najnáročnejšie pri príprave svadby. Väčšinou je všetko poobsadzované a pri výbere sa tak budete musieť prispôsobiť aktuálnemu výberu.

Ak vás ale čaká výber svadobných obrúčok, poradíme vám, ako si ich vyberať.

Prieskum medzi klenotníctvami

Ako prvé si urobte prieskum medzi klenotníctvami. Ak už máte dávnejšie nejaké vybraté, priraďte si ich do zoznamu klenotníctiev, ktorých ponuka sa vám páči.

Vytvorte si v počítači zoznam a keď už budete mať vytvorený zoznam, otvorte si web stránky klenotníctiev a pozrite si konkrétne modely obrúčok. Ak budete mať nejakých favoritov, prekopírujte si URL adresu do nového dokumentu. Takto pokračujte kým neprejdete všetky e-shopy, ktoré sa zameriavajú na predaj kvalitných obrúčok.

Keď už budete mať vybratých favoritov, odporúčame vám zájsť do predajní a pozrieť si obrúčky na vlastné oči. Môžete sa tak poinformovať, ako prebieha výroba týchto obrúčok, či ponúkajú aj gravírovanie, servis a samozrejme kedy je potrebné objednať obrúčky, aby ste si ich sihli vyzdvihnúť pred svadbou.

Materiál a typ

Ak si chcete vybrať dobré obrúčky, musíte si ujasniť aký materiál a typ prsteňa si vyberiete. Čo sa týka materiálu, vždy ho prispôsobujte k ostatným šperkom, ktoré vy a partner nosíte. Ak nosievate klasické zlaté šperky, odporúčame kupovať obrúčky zo žltého zlata.

Ak ale preferujete ružové a biele zlato, kupujte obrúčky práve z tohto materiálu.

Obrúčky musia ladiť k ostatným šperkom, ktoré nosievate.

Okrem materiálu vyberajte aj typ prsteňov. Muži uprednostňujú hladké prstene, ženy zase so vsadenými kameňmi (zirkónmi, či diamantmi).

Zdroj obrázka:

Autor: Sergiy Zavgorodny / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokČeská komédia Chlap na striedačku: Netradičná dohoda medzi manželkou a milenkou
Ďalší článokChcete sa vyhnúť častým návštevám zubnej ambulancie? Nepodceňujte starostlivosť o zuby!
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.