Štýlovo zariadené kúpeľne, kde má všetko svoje miesto

kúpeľne
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

S príchodom chladných jesenných dní si oddych v kúpeľni začneme vychutnávať podstatne viac. Keď po príchode z práce prídeme vyfúkané vetrom a zmoknuté do nitky práve kvôli jesenným prehánkam, cítime, že sa potrebujeme nielen rýchlo osprchovať pod prúdom horúcej vody, ale si aj vychutnať horúcu vaňu, pohár šampanského, či esenciálne oleje, ktoré rozvoňajú celú kúpeľňu. Ako si zariadiť kúpeľňu, aby všetko malo svoje miesto?

Vaňa alebo sprchový kút – dominanta kúpeľne

Pri zariaďovaní kúpeľne si dobre zvážte, či uprednostníte sprchový kút, alebo vaňu. Praktickejšia sa zdá byť vaňa, avšak väčší záujem je o moderné sprchové kúty s kvalitnými mramorovými sprchovými vaničkami. V prípade, že nedisponujete veľkým priestorom, odporúča sa umiestniť rohové sprchové kúty alebo rohové vane.

Štýlovo zariadené kúpeľne majú dominantné vane, resp. sprchové kúty a pri vstupe do kúpeľne majú pútať najviac pozornosti.

V prípade, že potrebujete úložný priestor na šampóny na vlasy, krémy na telo, či sprchové gély, odporúčame namontovať do rohu rohové závesné police do kúpeľne.

Veľkoformátové obklady v prírodných farbách

Optické zväčšenie a modernizáciu kúpeľne prinesie aj veľkoformátový obklad. Opticky kúpeľňu zväčší a prírodné farby obkladu navodia tú správnu atmosféru na relaxáciu. Do väčších kúpeľní si môžete zvoliť čierny lesklý veľkoformátový obklad, ktorý v kombinácii s bielym kúpeľňovým zariadením vytvorí naozajstný luxus. Keď k nim zladíte luxusnejšie LED zrkadlá do kúpeľne, budete mať pocit, akoby sa nachádzate v luxusnom päťhviezdičkovom hoteli.

Závesné biele skrinky pod umývadlom

Úložný priestor vám okrem rohových závesných políc poskytnú hladké a lesklé biele závesné skrinky pod umývadlom. Poskytnú vám priestor na uloženie kozmetiky, hygienických pomôcok celej rodiny, ale aj úložný priestor na mydlá na pranie, či prach na pranie.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokTriler Líška: Konflikty, ktoré ohrozujú našu budúcnosť
Ďalší článokKtoré dámske oblečenie a doplnky preferovať teraz na jeseň?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.