Ktoré dámske oblečenie a doplnky preferovať teraz na jeseň?

jeseň
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Všetky sa rady parádime. Chceme pri každej možnej príležitosti vyzerať atraktívne. Keď však počasie nepraje, prší alebo fučí silný vietor, námaha, ktorú vydáme ráno pri príprave do práce, či na pracovné stretnutie, častokrát vyjde navnivoč. Keďže sa začala jeseň, musíme počítať s veľkými výkyvmi počasia – teplé dni sa budú striedať s daždivými a veternými. Ktoré dámske oblečenie a doplnky preferovať teraz na jeseň?

Dámsky vlnený kabát

Vetruvzdorný, dostatočne teplý a zároveň veľmi trendy dámsky kúsok túto jeseň zaručene vynosíte najčastejšie. Vlnené kabáty so zapínaním na gombíky v sivej, čiernej, či béžovej (ťavej) farbe sú najpredávanejšími jesennými dámskymi kúskami oblečenia a dajú sa kombinovať s akýmkoľvek dámskym oblečením. K týmto kabátom môžete zladiť farebné dámske šatky a v prípade chladnejšieho počasia aj pletené šály. Ak milujete francúzsku eleganciu, odporúčame vám k týmto kabátom ladiť aj dámske baretky. Jeseň je najvhodnejším ročným obdobím na nosenie tohto dámskeho módneho doplnku.

Čo si k dámskemu kabátu môžete obliecť? Elegantné nohavice s kvalitnejším dámskym opaskom, voľnú blúzku, alebo teplý farebný rolák.

Pletené šaty

Zahrejú a zároveň ich môžete nosiť aj na oficiálnejšie príležitosti. Pletené šaty sú vďačným jesenným kúskom, ktorý môžete kombinovať s čižmami nad kolená a elegantnými pančuchami. Pletené šaty odporúčame kupovať vo farbách jesene – v bordovej, v horčicovej, v hnedej, ale aj v sivej farbe, či v béžovej. V prípade, že sa chcete cítiť pohodlnejšie, odporúčame vám pod šaty dávať pohodlný top z organickej bavlny.

Ak sa chystáte do divadla, či na rodinnú oslavu, môžete si na pletené šaty dať huňatú vestu z umelej kožušiny. Odporúčame takúto farebnú kombináciu – béžové/sivé šaty a horčicová/ bordová huňatá vesta. Vytvoríte si tak krásny jesenný outfit na stretnutie s kamarátkami, ale aj na rande.

K takémuto outfitu stačí zladiť malú koženú crossbody kabelku a v prípade, že sa chystáte do nákupných centier na kávičku, ale aj nákupy, tak skôr modernejšiu shopper kabelku.

Jeseň je krásnym farebným ročným obdobím, preto rozhodne nepohrdnite vlneným kabátom, pletenými šatami, baretkami, štýlovými členkovými čižmami, čižmami nad kolená, šatkami a pletenými šálmi.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokŠtýlovo zariadené kúpeľne, kde má všetko svoje miesto
Ďalší článokNajťažšie chvíle vám pomôže zvládnuť profesionálny prístup pohrebníctva
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.