Fotografka Kristina Makeeva vytvára famózne snímky dievčat v šatách z magických miest

Kristina Makeeva
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Naozaj nádherné, famózne, farebné, živé, krásne a neopísateľné! Také sú fotografie Rusky Kristiny Makeevy, ktorá cestuje po celom svete a fotí tieto snímky.

Šaty – ktorá žena by ich nemilovala? Keď sa navyše spoja s krásnym prostredím a modelkou je o vizuálny zážitok postarané! Nechajte sa preniesť do tých najkrajších kútov sveta vďaka ruskej fotografke, ktorá vytvára naozaj neskutočné snímky. Ako takéto fotky vytvára, prezradila Kristina Makeeva pre stránku Boredpanda.

Cestovanie a šaty

„Rada fotím všetko čo ma nadchne. Šaty a vlajúce látky sú určite samostatnou umeleckou formou umenia. A v kombinácii s cestovaním a krásnymi zákrutami planéty pre mňa vytvárajú úplne nový svet, v ktorom je veľa radosti a šťastia,“ opisuje Kristina Makeeva.

Fotografie dievčaťa, šaty a prírody! Toto je kúzlo tejto chvíle! A ako sa fotografka pripravuje? „Najprv, samozrejme, vyberáme miesta pomocou internetu alebo našej vlastnej zbierky miest, ktoré by sme chceli navštíviť. Potom sa začne výber šiat. Ak nemáme k dispozícií žiadne hotové šaty, dáme ich ušiť na objednávku. A môžeme vyhľadať modelku v blízkosti miesta, kde fotografujeme, alebo ju vezmeme so sebou z Moskvy,“ dodáva fotografka Kristina Makeeva.

Pokochajte sa aj vy týmito nádhernými fotkami:

View this post on Instagram

Baikal, Russia 3,2,1?

A post shared by Kristina Makeeva↟Kotleta↟Timon (@hobopeeba) on

View this post on Instagram

1-5? Moscow, location: @cafepushkin Models: @veryire & Space Book Challenge -> Книгочеллендж -> Давно у нас не было никаких челленджей, правда? А мотивироваться же надо. Давайте сделаем соревнование на тему книг? Лучшие 5 работ неделю спустя я опубликую в Сторис и напишу о вашем таланте в посте. Правила будут следующие: – нужно придумать и сделать фотографию с книгой/книгами. Чем креативнее – тем лучше. – Выложить с хештегом #hobopeeba_books_challenge. А мы все будем смотреть и восхищаться. Помните, челленджи создают то уникальное соревновательное чувство, которое на пользу любому творцу. Чистая энергия. Удачи We haven’t had any challenges for a long time, right? But you need to be motivated. Let's do a book competition? The best 5 works a week later I will publish in Stories and write about your talent in the post. The rules will be as follows: – you need to come up with and take a photo with a book / books. The more creative the better. – Post with the hashtag #hobopeeba_books_challenge. And we will watch and admire. Remember, challenges create that unique competitive feeling that benefits any creator. Clean energy. Good luck

A post shared by Kristina Makeeva↟Kotleta↟Timon (@hobopeeba) on

Zdroj a foto: tu.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokMISSONI: Exkluzívna publikácia pre milovníkov módy
Ďalší článokMyslíte si, že ženská krása je otázkou peňazí?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.