Fotografka vytvára rozprávkové snímky s divokými zvieratami

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Ruská fotografka Olga Barantseva si tvorí úžasný svet prostredníctvom svojho rozprávkového fotografovania. Najpozoruhodnejšie je, že jej magické obrazy zachytávajú skutočné zvieratá, ktoré sa dopĺňajú s modelmi ľudí.

Hoci medzi chlpatých spoločníkov patria vlci a líšky, je tu ešte jedna bytosť, ktorá na seba upriamuje takmer všetku pozornosť. Je ňou Stepan – medveď hnedý, ktorý má viac ako 2 metre a váži 635 kíl. Na prvý pohľad možno pôsobí hrozivo, no je to nežný obor. Keď mal 3 mesiace, zachránil ho majiteľ cirkusu a staral sa o neho až do dospelosti. Bolo jasné, že Stepana do prírody už nevrátia, pretože bol zdomácnený a skrotený. Teraz je však z neho 20-ročný medvedí herec! Stihol si „zahrať“ aj v rôznych filmoch a zapózovať na fotografiách, vrátane týchto.

Čo prezradila fotografka o svojich dielach? „Zaujímajú ma hlavne tvorivé portréty,“ hovorí Olga Barantseva. „Najdôležitejšou vecou je idea, nie Photoshop,“ tvrdí umelkyňa.

Pozrite si nádhernú spleť ľudských a zvieracích modelov zachytených v rozprávkovej prírode okom talentovanej fotografky.

Rozprávkový Inspired Photography

Rozprávkové fotografie IdeasRozprávkové fotografie IdeasRozprávkový Inspired PhotographyRozprávkový Inspired Photographyrozprávkový Photographyrozprávkový Photographyrozprávkové FotografiRozprávkové fotografie IdeasRozprávkové fotografie Ideasrozprávkové FotografiRozprávkové fotografie Ideasrozprávkové Fotografirozprávkové Fotografirozprávkový PhotographyRozprávkový Inspired PhotographyRozprávkový Inspired Photographyrozprávkový Photography

Zdroj a fotky: Olga Barantseva

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokŽivotný príbeh výnimočnej mexickej maliarky Fridy Kahlo
Ďalší článokPoštové schránky pod vodou: Naozaj existujú?
Mojou vášňou je písanie. Začalo to textami piesní, pokračovalo písaním pre médiá ako Topky.sk, Magazín Plus 1 Deň, Magazín EXclusive a prácou v oblasti marketingu a Public Relations. Okrem Magazínu Deň ženy sa venujem aj svojej PR agentúre Lenita Public Relations a tiež skladaniu piesní a spevu v hudobnom projekte Freya.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.