K Vianociam fotokalendár od Happy Foto

kalendár
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Premýšľate nad tým, čo darovať blízkym k Vianociam? Máme pre vás zaujímavý tip – fotokalendár. Nešlo by samozrejme o obyčajný fotokalednár, aký nájdete v kdejakom obchode. Vyrobený by bol totiž z vašich vlastných fotografií.

Viete si predstaviť kalendár, ktorý by mal na dvanástich stranách namiesto nejakých neosobných fotografií snímky z  rodinných osláv, dovoleniek, rôznych podujatí a pod. Takýto darček by určite dokázal osloviť každého z vašich blízkych. Fotokalendár je vhodný pre starých rodičov, maminy, otcov, najbližších priateľov atď. Bude im na stene visieť celý rok a pripomínať pekné chvíle, ktoré prežili. Vždy, keď prejde mesiac a oni otočia list na ďalšiu stranu objaví sa opäť ich milá fotografia. Najlepšie bude ak si od človeka, ktorému bude kalendár určený vypýtate fotografie, ktoré sú mu najbližšie. A tie následne do fotokalendára zakomponujete. Okrem samotného darčeka poteší blízkych aj to, že ste ho vytvorili vlastnými rukami. Takéto darčeky potešia vždy dva krát.

Fotokalenár si môžte vytvoriť na stránke Happy Foto. A to rovno tromi spôsobmi – offline prostredníctvom aplikácie Happy Foto, online cez webovú stránku www.happyfoto.sk alebo v mobilnej aplikácii Happy Foto. Pri  výrobe budete mať k dispozícii veľký výber rôznych predlôh, pozadí a zaujímavých efektov.

Výroba prebieha digitálnou tlačou na kvalitný papier alebo vyvolaním na značkový fotopapier Fujicolor Crystal Archive. Tento druh papiera sa používa pri výrobe prémiového fotokalednára deLUXE. Je medzi kalendármi najvyššou  triedou. Fotografie sú vyvolávané fotochemickou cestou, vďaka čomu sú kontrast a jas na každom zábere presne také, ako ste zvyknutí pri klasických fotografiách. Tak isto sa na ich povrchu nezachytávajú odtlačky prstov. Doba spracovania objednávky sú 3 pracovné dni.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokPríbeh pôrodníčky v tých najkrutejších podmienkach
Ďalší článokCestovanie s Alešom: Spoznávanie Hongkongu 1/4
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.