Peter Bažík: Ako vyzerá bežný deň víťaza X Factoru

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Slovenský spevák, skladateľ a multiinštrumentalista verejnosť prvýkrát zaujal v speváckej súťaži Superstar. Neskôr ste ho mohli vidieť aj v projektoch ako Hit storočia, Najmilší hit a Eurovízia. Skromný umelec to so svojim „chrapľákom“ dotiahol až na víťaza speváckej súťaže X Factor.

My sme si posvietili na jeho bežný deň. Peťo Bažík nám prezradil  aj vtipnú príhodu ako si chcel vystreliť z kamaráta, ale nakoniec dobehol sám seba.

Ako vyzerá váš bežný deň?

7:00 – budíček.

7:00 – 7:30 – príprava dcérky do škôlky.

7:30 – odchod z domu.

8:00 – som naspäť doma a mám cca hodinku kým sa zobudí druhá dcérka. Zatiaľ urobím sebe a manželke kávu a prípadne raňajky. Pozriem maily, fanpage na facebooku a snažím sa odpovedať na čo najviac mailov a správ.

Cca o 9:00 – vstane druhá dcérka a začína sa deň v plnom prúde. Prebaľovanie, kŕmenie, uspávanie, chvíľka kedy pomáham manželke s obedom a hrám sa s malou, prebaľovanie, kŕmenie, uspávanie a polovica dňa je za nami. Tu vzniká asi hodinová pauza a potom idem po dcérku do škôlky. Doveziem ju domov, utekám na rôzne stretnutia a potom do skúšobne. Tam komponujem, cvičím na husliach, gitare, klávesoch či bicích a potom nasleduje skúška s kapelou.

22:00 – koniec skúšky, idem domov. Pomedzi toto všetko riešim telefonáty, rôzne vybavovačky, prípadne nákup potravín. Občas si ešte pozrieme s manželkou film alebo sa len tak rozprávame.

Najneskôr o polnoci ideme spať, lebo o 7:00 vstávam a kolotoč sa krúti odznova.

Ako si predstavujete ideálny deň?

Ráno vstať okolo 9:00, spoločné raňajky, výlet (spojený s obedom a prípadne večerou), večer rozprávka s deťmi a od 20:00 pohár dobrého vínka, pukance, dobrý film.

Najlepší deň v živote…

Tých mám viac. Ale tie najúžasnejšie dni zostanú už navždy tie, zatiaľ dva dni, kedy sa nám narodili dcérky.

Zatiaľ najhorší deň v živote…

Keď bol môj otec vo veľkých bolestiach v nemocnici a Vianoce strávil tam. A ešte jeden – keď sme mali s rodinkou autonehodu.

„Chcel som si vystreliť z kamaráta, a vlastne som nakoniec dobehol sám seba.“

Vtipný deň…

Raz som chcel kamaráta, ktorý organizoval veľkú akciu a spieval som na nej, zo srandy vystrašiť. Cestou na miesto som mu volal, že sa ospravedlňujem, ale že dnes nemôžem prísť odspievať (bol som všade na plagátoch). Nechal ma rozprávať, a keď som skončil, tak sa ma spýtal, že kde vlastne som. Vtedy som mu povedal, že si z neho len strieľam, že práve vystupujem z vlaku a že som už tu. Vtom sa začal veľmi smiať s otázkou, že čo tu vlastne robím, pretože akcia je až zajtra. Takže som si chcel vystreliť z kamaráta, a vlastne som nakoniec dobehol sám seba. No aspoň som mal dostatok času porozprávať sa s ním, lebo sme sa dlho nevideli.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokViete, ako sa volajú tieto roztomilé stvorenia?
Ďalší článokPrečo a ako sme schopní siahnuť inému na život?! Krimiromán Srnka
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.