Originálne darčeky, ktoré potešia každú ženu

darčeky
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Každá žena túži byť obdarovávaná aj mimo klasických sviatkov – narodenín, menín, Dňa Matiek, Valentína, výročia. Viete ale ktoré darčeky ženy preferujú najviac? Rozhodne tieto!

Štýlové náušnice

Šperkov nikdy nie je dosť, špeciálne však náušníc. Ženy najčastejšie preferujú práve tento typ šperkov, preto ak chcete, aby vám partner kúpil darček, ktorý sa vám bude páčiť a ktorý aj zúžitkujete, nenápadne mu načrtnite práve tento typ na darček.

Skvelé sú samozrejme strieborné, resp. náušnice z bieleho zlata. Čoraz častejšie však nakupujeme štýlové náušnice z chirurgickej ocele. Sú cenovo dostupnejšie a na prvý pohľad ich nerozoznáte od strieborných šperkov. Navyše chirurgická oceľ je odolnejšia ako striebro. Škrabancov sa báť teda nemusíte.

Nové dámske hodinky

Jedná sa o trošku drahší darček, ale ak vám partner chce kúpiť niečo hodnotnejšie, určite by to mali byť hodinky.

Strieborné dámske hodinky sú v móde. Do popredia sa však dostávajú pekné dámske hodinky s koženým remienkom. Páni zase obľubujú malé vreckové hodinky, ktoré sa používali kedysi, no vrátili sa a sú opäť v móde.

Kvety

Každá žena je šťastná, keď jej partner donesie z ničoho nič kvety. Pozor, niektoré ženy majú svoje obľúbené kvety, preto ak váš partner nevie, ktoré kvety preferujete, opäť vám odporúčame nenápadne mu napovedať, aby do budúcnosti vedel, ktorým kvetom sa vyhnúť a ktorým naopak nie.

Samozrejme, niektorým ženám je to jedno a takto by to malo byť. Kvety všeobecne sú krásny darček, ktorý zahreje pri srdiečku.

Výlet na vysnívané miesto

Čo tak partnerku potešiť výletom na miesto, o ktorom už dlhšie snívala, lenže stále nemala možnosť tam ísť? Stačí zajednať letenky, alebo zarezervovať ubytovanie a pripraviť auto na cestu.

Spontánne akcie niektoré ženy nemajú rady, preto je potrebné, aby to partner vedel vopred.

Každá ženu však poteší wellness pobyt v nádhernom prostredí termálnych kúpeľov.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokČo by malo rozhodovať pri výbere sedacej súpravy?
Ďalší článokPlánujete ísť na wellness pobyt? Zajednajte si ho v podtatranskej oblasti Podbanské
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.