Čo kúpiť svojmu partnerovi pod vianočný stromček?

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Ak rady nakupujete vianočné darčeky v predstihu, pomaly by ste mali začať s hľadaním ideálnych darčekov pre svojich blízkych, najmä však pre svojho partnera. Nechceme vás strašiť vianočnými sviatkami. Stačí, že to robia obchodné domy, ktoré začali už teraz v októbri predávať vianočné ozdoby.

Ak ale chcete mať nákup vianočných darčekov pre svojho partnera už za sebou, čo by ste mu mohli kúpiť pod vianočný stromček?

Nový mobil 

Ak sa váš partner sťažuje na spomalený mobilný telefón, skúste mu na Vianoce kúpiť nový mobilný telefón. Ak sa v mobilných telefónoch nevyznáte a neviete, ktorá značka je dobrá, pozrite si na internete recenzie, poprípade si nechajte poradiť priamo na predajni mobilných telefónov. Pri výbere nového si ale všímajte aký operačný systém používa, akú má veľkosť displeja, akú kapacitu úložného priestoru má, výdrž batérie a fotoaparát. Ak by sme vám mohli poradiť, kúpte mobil značky Huawei. Teší sa veľkej obľube u zákazníkov práve kvôli vysokej kvalite a nízkej cene.

Pekná pánska taška

Ak má váš partner opotrebovanú pánsku tašku, kúpte mu pod stromček úplne novú šikovnú pánsku tašku. Odporúčame tašku cez plece, ktorá sa ľahšie nosí a je vkusnejšia ako pánske kabelky do ruky. Vyberajte hlavne kožené tašky cez rameno s viacerými priečinkami – na mobil, kľúče a iné drobnosti. Sú nadčasové a hodia sa k pohodlnému outfitu, ale i k saku a pánskym elegantným nohaviciam. Kožené tašky sú síce drahšie ako klasické látkové. Vydržia ale dlhšie a sú vhodné na akúkoľvek príležitosť, čo určite váš partner ocení.

Pánske košele 

Sú vhodné na oslavy, svadby, konferencie, do divadla a na iné spoločenské udalosti. Páni ich jednoducho milujú pre ich pohodlnosť, nadčasovosť a eleganciu. Ak vášmu partnerovi chýbajú košele, poprípade má už nejaké zájdené a nedajú sa vyprať, kúpte mu pod stromček nové pánske košele s jednovrstvovým golierom ideálne v neutrálnych farbách, ako biela, hnedá a čierna. Týmito farbami nič nepokazíte a skvele sa budú hodiť k akejkoľvek farbe pánskeho saka.

Čo poviete? Sú to ideálne darčeky aj pre vášho milovaného partnera?

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokHistorická romanca Kliatba v novom vydaní
Ďalší článokKnižný kompas: TOP autori a knižné hity
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.