Zvykli ste byť presná ako švajčiarske hodinky? Veď deti vám ukážu

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Akonáhle už s partnerom nebudete sama, ale pribudne k vám vaše prvé dieťa, do istej miery vám to obráti život hore nohami a kompletne zmení váš zabehnutý denný harmonogram. Ak ste doteraz zvykla mať všetko presne načasované a všade byť na sekundu presne, rovno sa vzdajte tej predstavy, že to tak bude aj naďalej.

Nezabudnite na dostatok vrstiev oblečenia

Váš časový harmonogram totižto teraz určuje vaša ratolesť. Preto už viac nesľubujte známym, že tam a tam budete vtedy a vtedy. Len im povedzte, že prídete. A to hovoríme o lete, kedy rovnako ako pre vás aj pre vaše dieťa platí, že stačí minimum vrstiev oblečenia. No dobre, maličké deti nemôžete ani v lete obliecť do krátkeho, ale stále je to nič v porovnaní s tým, čo nastane, keď príde zima.

Len si to predstavte. Oblečiete ho do nespočetného množstva vrstiev, aby neprechladlo, zabalíte ho do niektorého z roztomilých fusakov, ktoré ste obzerala už cez leto, to isté zopakujete aj na sebe (až na ten fusak) a zrazu zistíte, že treba prebaliť. Vidíte? Hovorili sme, že sa rozlúčte s včasnými príchodmi.

Rýchlo zistíte, že každá mama malého dieťaťa je vlastne superžena

A keď to po prebaľovaní všetko absolvujete znova, ostane vám energia ledva nato, aby ste si sadla na niektorú z vašich pohodlných designových stoličiek a vôbec nie nato, aby ste vašu malú lásku uložila do kočíka a išla na prechádzku do toho mrazivého počasia.

Ale nebojte sa, čerstvý vzduch prospeje nielen vášmu dieťaťu, ale aj vám a ak bude vonku naozaj mrazivo, zaručene vás to preberie. Len nemyslite nato, čo všetko ešte budete musieť absolvovať po príchode domov a kedy sa asi tak dostanete na postele. Aj to iba na chvíľu, dokedy vás nezobudí ten  malý človiečik v postieľke vedľa vašej postele. Ale na koniec si aj tak vždy poviete, že to stojí za to.

Zdroj obrázka:

Autor: Trendsetter Images / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokHľadáte náhradu drahých šperkov, ktorú by ste mohla nosiť denne?
Ďalší článokS kvalitným aku náradím sa o domácnosť postaráte aj sama
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.