Plánujete ísť na wellness pobyt? Zajednajte si ho v podtatranskej oblasti Podbanské

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Rekreačné poukazy sa začínajú využívať vo veľkom, preto sa nemôžeme čudovať, že viaceré hotely už majú vybookovanú väčšinu letných termínov. Ak však plánujete ísť oddychovať teraz, ešte pred oficiálnym začiatkom letnej sezóny, máme pre vás jeden skvelý tip na ubytovanie. Jedná sa o podtatranskú oblasť, ktorá je tak trochu v tieni tých slávnejších. Ide o osadu Podbanské, ktorá sa nachádza na západe Vysokých Tatier, kúsok od obce Pribylina.

Chaty, ale aj luxusné hotely

V tejto podtatranskej oblasti nájdete okrem chát, ktoré sú pre ňu typické, keďže ide o chatovú oblasť, aj luxusné hotely známe aj ako Hotel Pieris a Grand hotel Permon. Jedná sa o dva luxusné hotelové komplexy, ktoré okrem vynikajúcej gastronómie ponúkajú moderne vybavené hotelové izby. Ak si budete chcieť zarezervovať wellness pobyt v niektorom z týchto hotelov, nebudete mať problém. Kapacita týchto hotelov je veľká a teraz pred sezónou hotely nepraskajú vo švíkoch. Môžete si užiť súkromie, pohodu a krásnu prírodu.

Kongres hotel

Ak podnikáte a pravidelne sa zúčastňujete alebo organizujete rôzne kongresy, veľmi dobre viete, že práve Grand Hotel Permon je najobľúbenejší kongres hotel v podtatranskej oblasti. Častokrát ho navštevujú významné firmy na Slovensku. Ak máte záujem o organizáciu vlastného kongresu, práve tento hotel vám poskytne moderne vybavené priestory, samozrejme, s potrebnou technikou. Všetko budete mať zabezpečené v rámci ceny. Stačí si len zarezervovať termín a vysloviť konkrétne požiadavky, ktoré vám manažment a personál tohto hotela splní.

Okolie týchto hotelov a samotná osada Podbanské vám má čo ponúknuť. Okrem toho, že si perfektne zaturistikujete v Tichej a Kôprovej doline, budete si môcť vyjsť aj na majestátny vrchol Kriváňa. Z Troch Studničiek si vyjdete až priamo na vrchol.

Ak ste veľkými fanúšikmi turistiky, odporúčame vám práve turistiku na Kriváň. Všeobecne je táto trasa považovaná za ľahšiu ako je tá od Štrbského Plesa.

Podbanské je dokonalé miesto na oddych. Presvedčte sa o tom aj vy a zajednajte si výhodný pobyt v  Podbanskom.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokOriginálne darčeky, ktoré potešia každú ženu
Ďalší článokStrhujúci príbeh Princezná od Gaelen Foleyovej vás očarí
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.