Milovanie s EX po rozchode je lepšie než si myslíte. Tu je 5 dôvodov, prečo to s ním naposledy ešte skúsiť

milovanie sa s ex

Existuje niekoľko druhov pomeru, na ktoré sa len veľmi ťažko zabúda. Medzi tie najintenzívnejšie, najživočíšnejšie  a úplne najlepšie patrí ten posledný – porozchodový. Staré končí a nové prichádza, ale prečo si ten koniec nejako nespríjemniť? Tu je 5 dôvodov, prečo si to ešte naposledy rozdať s vaším ex.

Silné afrodiziakum

Viete, že je to naposledy, nerátate do budúcnosti s tou osobou, tak prečo si to neužiť naplno? Odhoďte všetky zábrany a konvencie, ktoré vás zväzujú a uvoľnite sa. Je to ako vziať dieťa do hračkárstva a povedať mu, že si môže vybrať čokoľvek, po čom jeho srdce túži, pod jednou podmienkou – má na to len 30 minút. Myslíte, že bude len stáť a pozerať sa? Nie. Rozbehne sa a vyberie si všetko po čom mu srdce piští. Buďte aj vy taká – berte buď nič alebo úplne všetko.

Sebeckosť

Ak to tak cítite, pokojne preskočte predohru, poriadne si to užite a s orgazmom myslite výhradne len na seba. Už sa nič nebude rozoberať, vyčítať, riešiť. Všetko je o prítomnom okamihu, z ktorého chcete vyťažiť, čo najviac práve pre seba. Buďte aspoň teraz trošku sebecká a nemajte výčitky svedomia za nič, čo sa stane.

Muž do zásoby

Ktovie kedy si opäť vrznete? Na dlhé dni, týždne či mesiace bez sexu sa musíte pripraviť a poriadne sa vybúriť už teraz. A práve myšlienka na nedostatok sexu dokáže mnohé z nás prebudiť k búrlivým výkonom.

Vzrušujúca spomienka

Hádali ste sa posledné mesiace, ale napriek tomu to medzi vami iskrí? Využite to, nech máte na čo spomínať o pár rokov. Na vášnivú a divokú noc, kedy si vaši susedia kontrolovali strop či im náhodou nespadne na hlavu.

Sebavedomie

Pokiaľ bude vaše posledné „spojenie“ z vašej iniciatívy, dodá vám to veľký kus sebavedomia a guráže do ďalších vzťahov. Neveríte? Spomeňte si, aké to bolo doteraz. K milovaniu došlo tak maximálne dvakrát za mesiac, pretože ste boli buď príliš vyčerpaná z práce alebo z domácich prác, ktoré ste museli po večeroch stíhať medzi tým ako ste sa ešte s deťmi učili a chystali im desiatu na ďalší deň do školy. Teraz, keď to naposledy roztočíte, uvidíte, že na poriadnu jazdu máte stále chuť, fantáziu a energiu. To je pre ďalšiu etapu v živote dôležité, rovnako ako aj to, že vášmu bývalému zabuchnete dvere pred nosom bez akýchkoľvek výčitiek na duši.

VAROVANIE!

Sex s EX je spojený aj s miernym rizikom, že podľahnete pokušeniu natoľko, že sa s ním budete chcieť dať znovu dokopy. Avšak ten, kto má jasno v tom, že nechce oprašovať staré city, nemusí sa ničoho báť. Vy si to naplno užijete a on nemusí vedieť, že mu týmto nedávate ani štipku nádeje na zopakovanie si vášnivej noci.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.