Milovanie s EX po rozchode je lepšie než si myslíte. Tu je 5 dôvodov, prečo to s ním naposledy ešte skúsiť

milovanie sa s ex
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Existuje niekoľko druhov pomeru, na ktoré sa len veľmi ťažko zabúda. Medzi tie najintenzívnejšie, najživočíšnejšie  a úplne najlepšie patrí ten posledný – porozchodový. Staré končí a nové prichádza, ale prečo si ten koniec nejako nespríjemniť? Tu je 5 dôvodov, prečo si to ešte naposledy rozdať s vaším ex.

Silné afrodiziakum

Viete, že je to naposledy, nerátate do budúcnosti s tou osobou, tak prečo si to neužiť naplno? Odhoďte všetky zábrany a konvencie, ktoré vás zväzujú a uvoľnite sa. Je to ako vziať dieťa do hračkárstva a povedať mu, že si môže vybrať čokoľvek, po čom jeho srdce túži, pod jednou podmienkou – má na to len 30 minút. Myslíte, že bude len stáť a pozerať sa? Nie. Rozbehne sa a vyberie si všetko po čom mu srdce piští. Buďte aj vy taká – berte buď nič alebo úplne všetko.

Sebeckosť

Ak to tak cítite, pokojne preskočte predohru, poriadne si to užite a s orgazmom myslite výhradne len na seba. Už sa nič nebude rozoberať, vyčítať, riešiť. Všetko je o prítomnom okamihu, z ktorého chcete vyťažiť, čo najviac práve pre seba. Buďte aspoň teraz trošku sebecká a nemajte výčitky svedomia za nič, čo sa stane.

Muž do zásoby

Ktovie kedy si opäť vrznete? Na dlhé dni, týždne či mesiace bez sexu sa musíte pripraviť a poriadne sa vybúriť už teraz. A práve myšlienka na nedostatok sexu dokáže mnohé z nás prebudiť k búrlivým výkonom.

Vzrušujúca spomienka

Hádali ste sa posledné mesiace, ale napriek tomu to medzi vami iskrí? Využite to, nech máte na čo spomínať o pár rokov. Na vášnivú a divokú noc, kedy si vaši susedia kontrolovali strop či im náhodou nespadne na hlavu.

Sebavedomie

Pokiaľ bude vaše posledné „spojenie“ z vašej iniciatívy, dodá vám to veľký kus sebavedomia a guráže do ďalších vzťahov. Neveríte? Spomeňte si, aké to bolo doteraz. K milovaniu došlo tak maximálne dvakrát za mesiac, pretože ste boli buď príliš vyčerpaná z práce alebo z domácich prác, ktoré ste museli po večeroch stíhať medzi tým ako ste sa ešte s deťmi učili a chystali im desiatu na ďalší deň do školy. Teraz, keď to naposledy roztočíte, uvidíte, že na poriadnu jazdu máte stále chuť, fantáziu a energiu. To je pre ďalšiu etapu v živote dôležité, rovnako ako aj to, že vášmu bývalému zabuchnete dvere pred nosom bez akýchkoľvek výčitiek na duši.

VAROVANIE!

Sex s EX je spojený aj s miernym rizikom, že podľahnete pokušeniu natoľko, že sa s ním budete chcieť dať znovu dokopy. Avšak ten, kto má jasno v tom, že nechce oprašovať staré city, nemusí sa ničoho báť. Vy si to naplno užijete a on nemusí vedieť, že mu týmto nedávate ani štipku nádeje na zopakovanie si vášnivej noci.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokAk chcete byť pre muža dokonalá, musíte mať tieto 4 vlastnosti
Ďalší článokDojímavý príbeh Vábenie ostrova
Som večne zasnívane dievča, ktoré rado píše, číta a moderuje v rádiu. Milujem jahody, čokoládu a nezábudky. Mojím heslom je: "Nesnívaj svoj život, ale ži svoje sny!"

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.