Ak chcete byť pre muža dokonalá, musíte mať tieto 4 vlastnosti

dokonala
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

V dnešnej dobe už nestačí mať len dobré srdce a milý úsmev na perách. Muži od svojich vzťahov očakávajú niečo viac. Pri hľadaní životnej partnerky často prihliadajú nielen na vonkajšiu krásu, ale aj na vnútro. Ak chcete byť pre neho dokonalá, nemôžu vám, okrem vernosti a spoľahlivosti, chýbať tieto 4 vlastnosti.

Buďte primerane upravená

Menej je niekedy viac a to platí aj v tomto prípade. Muži nemajú radi zmaľované ženy, ktoré zbytočne pútajú pozornosť ostatných ľudí. Upravené vlasy, jemný make-up a zvodne upravené oči naše polovičky určite ocenia viac. Dokonca nemusíte na sebe mať ani najnovšie značkové šaty, aby ste zaujali. Stačí štýlový top, ktorý podtrhne vašu osobnosť a máte vyhraté.

Buďte hravá

Ktorého muža by nepotešilo aspoň malé oživenie milovania? Dámy, ktorým nechýba sebavedomie, rady okorenia sex či už krátkym striptízom či hrou na nedostupnú. Muži milujú, keď môžu svoju partnerku dobýjať, zvyšuje to u nich túžbu. Samozrejme, ocenia aj to, keď sa viete uvoľniť, odviazať a nebránite sa ukázať, ako vás vzrušuje.

Mali by ste ho vedieť oceniť

Nadávať na partnera nie je žiadna veda, najmä ak mešká na rande alebo sa zdrží o niečo dlhšie pri kamarátoch v krčme. Ale skúsili ste ho už niekedy pochváliť? Povedzte mu, že navaril výbornú večeru, že je váš hrdina, pretože opravil kvapkajúci kohútik, alebo že podal skvelý výkon v posteli. Aj malá pochvala dokáže z muža urobiť nežnejšieho a starostlivejšieho partnera. Navyše bude vás zbožňovať, pretože mu zdvihnete jeho mužské ego.

Nesnažte sa ho zmeniť

Dokonalá žena vie, že snaha meniť povahu muža je zbytočná. Nepresviedčajte ho, aby vynechával svoje koníčky a záujmy. Nemalo by to žiaden význam a navyše ani vám by sa nepáčilo, keby od vás žiadal neustále nejakú zmenu. Mať pochopenie pre toho druhého a rešpektovať jeho potreby či vlastnosti je jedným z najdôležitejších pilierov dobrého vzťahu.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokSúťaž ukončená: Kto vyhral tri knihy, ktoré napísala spisovateľka Jana Benková
Ďalší článokMilovanie s EX po rozchode je lepšie než si myslíte. Tu je 5 dôvodov, prečo to s ním naposledy ešte skúsiť
Som večne zasnívane dievča, ktoré rado píše, číta a moderuje v rádiu. Milujem jahody, čokoládu a nezábudky. Mojím heslom je: "Nesnívaj svoj život, ale ži svoje sny!"

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.