Súťaž ukončená: Kto vyhral tri knihy, ktoré napísala spisovateľka Jana Benková

Jana Benková
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Zapojte sa do našej súťaže a vyhrajte tri knihy, ktorých autorkou je Jana Benková! Letný krimi román Bláznivé pokušenie, ženský román Pozývam ťa na večeru a detektívny román Nájdem ťa, Oliver! Podmienky si prečítajte v článku!

Kniha: Nájdem ťa, Oliver!

Letný román s prvkami krimi. Dvojdielny príbeh novinárky Simony, ktorá prichádza pracovať z dynamickej spravodajskej agentúry do ženského týždenníka. Simona vždy snívala o rubrike módy, ale ujde sa jej „iba“ miesto reportérky aktuálnych udalostí.

„Úplnou náhodou sa začne zaujímať o malú modelingovú agentúru a zistí, že z nej miznú modelky,“ približuje dve novinky autorka Jana Benková. „Dostane sa do spletí záhad, tajomstiev a podozrení, ba aj do nebezpečných situácií ako z filmového thrilleru. Simona nestihne vlastnú svadbu, vlámu sa aj do bytu a napokon zmizne aj jej snúbenec Oliver… Pomôže jej kamarát Daniel, alebo jej skôr popletie všetky zmysly? Nájde Olivera? Aj stratené modelky?“

Kniha: Bláznivé pokušenie

Letný román s prvkami krimi je pokračovaním knihy Nájdem ťa, Oliver!. Druhy diel dvojdielného príbehu novinárky Simony, ktorá prichádza pracovať do ženského týždenníka na miesto reportérky aktuálnych udalostí. Polícia jej odmietne poskytnúť pomoc, tak je donútená skrývať sa pred nebezpečnými únoscami. Pomáha jej kamarát Daniel, ktorý je očarený krásou červenovlasej novinárky. Podľahne jeho čaru? Nájde Olivera a stratené modelky?

Pozývam ťa na večeru

Strhujúci príbeh novinárky a známeho hokejistu. „Príbeh je o tom, že láska nám môže skrížiť cestu naozaj kedykoľvek a kdekoľvek. O tom, že sa netreba trápiť pochybnosťami, ktoré my, ženy, máme takmer vo všetkom. Nebojme sa aj zariskovať a veriť, vychutnávať si každý krásny deň, láska pritiahne všetko pozitívne, pokojne to nechajte na ňu,“ hovorí Jana Benková, ktorá do príbehu hlavnej hrdinky Zuzany namixovala nielen veľa lásky, ale aj prekvapenia a úsmevné postavičky, aké bežná žena vo svojom živote stretáva pravidelne.

Podmienky súťaže: 

Stačí ak v období od 16. do 23. júla 2018:

1.) Lajknite našu oficiálnu facebook stránku: Magazín deň ženy.

2.) Lajknite tiež tento článok a zazdieľate ho.

3.) Pozvite čo najviac priateľov na našu stránku  Magazín deň ženy.

4.) Pozvite čo najviac priateľov do našej skupiny MAGAZÍN DEŇ ŽENY.

Knihy získava: 

Paulína Bugarová

Srdečne gratulujeme!

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokJasné príznaky, že ste podľahli mužovi aj keď tvrdíte, že nie
Ďalší článokAk chcete byť pre muža dokonalá, musíte mať tieto 4 vlastnosti
Mojou vášňou je písanie. Začalo to textami piesní, pokračovalo písaním pre médiá ako Topky.sk, Magazín Plus 1 Deň, Magazín EXclusive a prácou v oblasti marketingu a Public Relations. Okrem Magazínu Deň ženy sa venujem aj svojej PR agentúre Lenita Public Relations a tiež skladaniu piesní a spevu v hudobnom projekte Freya.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.