Jasné príznaky, že ste podľahli mužovi aj keď tvrdíte, že nie

podlahli muzovi
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Sedíte v parku na lavičke a premýšľate, čo je vo vzduchu. Svet je zrazu krajší, lepší, iný. Srdce vám pri pohľade naňho divoko bije, v hlave čistý chaos, v bruchu vás šteklí, líca máte horúce a červené. Stále tomu nechcete veriť, že ste sa zaľúbili? Tieto príznaky majú však iba dámy, ktoré podľahli mužovi. 

Nemôžete sa na nič sústrediť

Kedysi ste každý deň čítali knihy, chodili ste s kamarátkami na večerné záťahy a maznali sa s vaším psíkom ako s plyšovou  hračkou. Dnes na vaše knihy padajú kilá prachu, kamarátky si myslia, že ste sa odsťahovali do iného mesta a domáci miláčik sa len neúspešne snaží získať vašu stratenú pozornosť. Lietate v oblakoch a pred očami vidíte jasne iba JEHO usmiatu tvár.

Zabúdate na spánok a hlad

Píšete, telefonujete s ním, myslíte naňho, predstavujete si vaše ďalšie „náhodné“ stretnutie a ups! Zrazu si uvedomíte, že sú štyri hodiny poobede a vy ste sa zabudli najesť. O spánku ani nehovoriac. Cítite sa neustále svieža, plná energie a predsa ste v noci toho veľa nenaspali, pretože vám po rozume behal on.

Ste empatická

Z hnusnej mrchy precitlivené dievča? Kedysi by sa vás nedotklo ani keby traktory padali z neba, teraz sa takmer rozplačete, keď si váš nový objav čo i len škrabanec spôsobí. Cítite sa tak trochu zodpovedná za to, ako sa váš priateľ cíti a chcete preňho len to najlepšie. Jednoducho ste podľahli mužovi, do ktorého ste sa zahľadeli.

Nedostatky sú jeho prednosťami

Pamätáte si ešte vášho bývalého? Po čase ste na ňom neznášali úplne všetko. Od jeho hurónskeho smiechu, cez časté prevracanie očami, keď sa mu niečo nepáčilo, po sŕkanie horúceho čaju. A tento? Milujete každý jeho pohyb, porozhadzované špinavé tričká aj nejedlé zhorené hrianky. Ale pozor, po pominutí prvotnej zaľúbenosti sa vám zosunú ružové okuliare nižšie na nose a vy si budete musieť opäť zvykať aj na do očí bijúce nedostatky vášho nového miláčika.

Oči iba na ňom

Sledujete každý jeho krok, máte zmapované každé jedno miesto na jeho tele a aj keď sa snažíte nečumieť naňho ako zmyslov zbavená, bez výsledku. Možno sa už občas cítite trápne, no stále sa neviete ovládnuť. Čím to je? Jednoznačne náklonnosťou! Ak sa vám niekto páči, je logické, že vás priťahuje a už len pozerať sa naňho je pre vás obohacujúce a uspokojivé.

Už nehľadáte „niečo lepšie“

Určite ste už zažili vzťahy, kde ste sa samy seba pýtali či nemáte na niečo lepšie. Znechutenosť z partnerstva nie je ničím nezvyčajným, no v začiatkoch, kedy ešte nosíte ružové okuliare, máte pocit nájdenia svojej spriaznenej duše. Tento zázračný a povznášajúci pocit nemôže prekonať nijaký generačný, spoločenský či vekový rozdiel, ste len vy a ON proti celému svetu. Nikto vás nezastaví, pretože ste našli toho, čo vám robí radosť každú sekundu dňa bez toho, aby za to čakal viac, než mu dávate. Ak už toto nie je láska, čo potom to je?

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokHistorická romanca Hriech prvej noci
Ďalší článokSúťaž ukončená: Kto vyhral tri knihy, ktoré napísala spisovateľka Jana Benková
Som večne zasnívane dievča, ktoré rado píše, číta a moderuje v rádiu. Milujem jahody, čokoládu a nezábudky. Mojím heslom je: "Nesnívaj svoj život, ale ži svoje sny!"

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.