7 vecí, po ktorých muži túžia vo vzťahu: Pravidelný sex a plný tanier nie sú všetko

muži túžia
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Hovorí sa, že ideálna žena má neutíchajúci zmysel pre humor, schopnosť uvariť akékoľvek jedlo na svete a chuť na sex kedykoľvek a kdekoľvek. Stačí im naozaj tak „málo“ alebo po čom vlastne muži túžia?

Buďte láskavá

Znie to ako klišé, ale muži túžia, aby im žena dala celé svoje srdce. Prečo? Pretože aj oni majú často problém zdieľať s ostatnými svoju frustráciu, strach či starosti. Túžia po žene, ktorá bude láskavá, chápavá a bude vedieť ako pracovať s ich utajenou krehkou zraniteľnosťou. S tým ruka v ruke ide aj neha a láska, o ktorú si síce nahlas nepovedia, no v hĺbke duše po nej túžia rovnako ako ženy.

Ukážte, že má váš rešpekt

Jeden múdry muž raz povedal: „Ženy, ak si chcete udržať muža, neustále ho chváľte.“ Nemusíte to aplikovať na bežné rutinné činnosti ako napríklad, keď si po sebe umyje tanier, ale muži jednoducho rešpekt a obdiv potrebujú. Hlboko v sebe majú zakorenenú túžbu byť hrdinami. Nebojte sa ich poprosiť o pomoc, budú sa vtedy cítiť dôležitými a potrebnými.

Venujte mu pozornosť

Zatiaľ čo ženy väčšinou nemajú problém hovoriť o svojich problémoch, muži sú v tomto smere skúpi na slovo. Ak sa však už rozhovoria, potrebujú, aby ich žena počúvala a venovala ich problémom dostatočnú pozornosť. Pokiaľ vidíte, že sa nemôže vyjadriť, dávajte mu otázky, tým mu pomôžete. Jednoducho, dajte mu najavo, že vám nie je ľahostajné, ako sa cíti a čo práve prežíva.

Vytvorte mu domov

Nie nadarmo sa hovorí dajte žene dom, ona vám z neho urobí domov. Muži potrebujú mať zázemie a miesto, kde by sa vracali. Túžia však aj po tom, aby im žena vytvorila domov. Nemusí to ale zahŕňať iba teplú večeru a vyžehlené košele. Domov mu vytvoríte už aj tým, že naňho večer budete čakať usmievavá a milujúca.

Dajte mu dostatok voľnosti

Voľnosť je vzácne privilégium, ktoré keď niekomu doprajeme, budeme kráľovsky odmenené. Vo vzťahu to znamená dať tomu druhému priestor, aby mohol ísť s kamarátmi na pivo, zašportovať si alebo odísť na víkend oddýchnuť si na chatu. Aj keď fungujete ako dvojica, zachovanie si vlastnej identity môže vášmu vzťahu iba prospieť. Možno nakoniec zistí, že mu je pri vás aj tak najlepšie. Dôležité je však dať mu pocit, že si môže robiť, čo chce.

Starajte sa o seba

Môže to znieť povrchne, ale každý muž chce atraktívnu ženu. Neznamená to však skrývať sa za tony make-upu a extravagantné či vyzývavé oblečenie. Dôležitou je správna starostlivosť o seba a snaha byť vo všetkých okolnostiach ženou. Nie je to iba o vzhľade, ale aj o správaní.

Dôverujte a NEpreverujte

Dôvera je veľmi krehká vec. Ak ju stratíte, je veľmi ťažké získať ju naspäť a nie vždy sa to podarí. Neustále osočovanie a podozrievanie muža veľmi skoro prestane baviť a môže to zájsť až tak ďaleko, že si nájde takú partnerku, ktorá nebude vidieť neveru za každým chlapských večerom v krčme.

Už viete, po čom tí naši muži túžia?

Foto: unsplash.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokHistorická romanca Dve mince nádeje od Jany Pronskej
Ďalší článokAko ste zistili, že ste tehotné? Mamičky prezradili znaky tehotenstva
Som večne zasnívane dievča, ktoré rado píše, číta a moderuje v rádiu. Milujem jahody, čokoládu a nezábudky. Mojím heslom je: "Nesnívaj svoj život, ale ži svoje sny!"

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.