6 vecí, ktoré milujeme, ale hanbíme sa za ne

hanbíme sa

Spievate si v sprche, keď nikto nie je doma alebo potajme vyjedáte čokoládu pri romantickom filme? Každá máme niečo, čo nám neskutočne robí radosť, avšak hanbíme sa o tom hovoriť na verejnosti. Aké malé tajné „hriechy“ si rady užívame, ale hanbíme sa za ne?

Spánok – náš najlepší priateľ

Cez týždeň vzorne pracujeme, popritom zvládame posilňovňu, nákupy aj telefonáty s desiatimi kamarátkami, a keď príde víkend, chceme ho využiť naplno. Nakoniec však sobotu strávime leňošením v posteli.

Šialený tanec

Rovnako ako spev v sprche, tak aj tanec v kuchyni oslobodzuje ducha a dokáže najmä ženám neskutočne zlepšiť náladu. Vždy, keď sme samy doma, naplno si pustíme obľúbený hit a už strúhame pózy, za ktoré by sa nemusela hanbiť ani Baby z Hriešneho tanca. Zábava však končí, keď vo vchodových dverách zaštrngocú kľúče. V tej chvíli sme opäť umiernené a pokojné žienky domáce.

Selfie sem, selfie tam

Spoločnosť často odsudzuje ženy, ktoré majú na svojom instagramovom profile veľa fotiek samých seba. Ľudia si o nich myslia, že sú osamelé a zvláštne. No opak je pravdou. Každá z nás chce byť obdivovaná, rady sa pochválime novým účesom či práve kúpenými šatami. Rady sa fotíme, keď nám to sluší a často to robíme len tak, pre vlastné potešenie. Nie je na tom nič zvláštne ani zlé.

Nedodržanie diéty

Nakupujeme super zdravé potraviny, do práce si nosíme diétne škatuľky a kolegyne nám len ticho závidia, aké sme dobré. Tie však nevedia, že sme si včera večer dopriali veľký tanier hranoliek a zapíjali sme ich sedmičkou vína. Všetky tajne podvádzame a u diét je to najčastejšie.

Vytláčanie vyrážok

Nepáči sa nám to, nemá sa to robiť, a predsa vždy keď prejdeme okolo zrkadla nedá nám to nevytlačiť tú bielu pliagu. S dobrým pocitom na duši a zakrvaveným fľakom potom pokračujeme ďalej životom.

Hromadenie oblečenia

Každá máme slabosť na niečo iné. Jedna si nevie pomôcť pri pohľade na čipkovanú bielizeň, ďalšej zase srdce piští z nových modelov kabeliek a iná šalie z hodvábnych šatiek.  Je nám jasné, že to nemáme šancu vynosiť ani za celý svoj život, no nevieme potlačiť túto našu vášeň.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.