6 vecí, ktoré milujeme, ale hanbíme sa za ne

hanbíme sa
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Spievate si v sprche, keď nikto nie je doma alebo potajme vyjedáte čokoládu pri romantickom filme? Každá máme niečo, čo nám neskutočne robí radosť, avšak hanbíme sa o tom hovoriť na verejnosti. Aké malé tajné „hriechy“ si rady užívame, ale hanbíme sa za ne?

Spánok – náš najlepší priateľ

Cez týždeň vzorne pracujeme, popritom zvládame posilňovňu, nákupy aj telefonáty s desiatimi kamarátkami, a keď príde víkend, chceme ho využiť naplno. Nakoniec však sobotu strávime leňošením v posteli.

Šialený tanec

Rovnako ako spev v sprche, tak aj tanec v kuchyni oslobodzuje ducha a dokáže najmä ženám neskutočne zlepšiť náladu. Vždy, keď sme samy doma, naplno si pustíme obľúbený hit a už strúhame pózy, za ktoré by sa nemusela hanbiť ani Baby z Hriešneho tanca. Zábava však končí, keď vo vchodových dverách zaštrngocú kľúče. V tej chvíli sme opäť umiernené a pokojné žienky domáce.

Selfie sem, selfie tam

Spoločnosť často odsudzuje ženy, ktoré majú na svojom instagramovom profile veľa fotiek samých seba. Ľudia si o nich myslia, že sú osamelé a zvláštne. No opak je pravdou. Každá z nás chce byť obdivovaná, rady sa pochválime novým účesom či práve kúpenými šatami. Rady sa fotíme, keď nám to sluší a často to robíme len tak, pre vlastné potešenie. Nie je na tom nič zvláštne ani zlé.

Nedodržanie diéty

Nakupujeme super zdravé potraviny, do práce si nosíme diétne škatuľky a kolegyne nám len ticho závidia, aké sme dobré. Tie však nevedia, že sme si včera večer dopriali veľký tanier hranoliek a zapíjali sme ich sedmičkou vína. Všetky tajne podvádzame a u diét je to najčastejšie.

Vytláčanie vyrážok

Nepáči sa nám to, nemá sa to robiť, a predsa vždy keď prejdeme okolo zrkadla nedá nám to nevytlačiť tú bielu pliagu. S dobrým pocitom na duši a zakrvaveným fľakom potom pokračujeme ďalej životom.

Hromadenie oblečenia

Každá máme slabosť na niečo iné. Jedna si nevie pomôcť pri pohľade na čipkovanú bielizeň, ďalšej zase srdce piští z nových modelov kabeliek a iná šalie z hodvábnych šatiek.  Je nám jasné, že to nemáme šancu vynosiť ani za celý svoj život, no nevieme potlačiť túto našu vášeň.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokAko sa cítiť dobre vo svojej koži? 7 rád pre spokojný a šťastný život
Ďalší článokČo pre naše prostredie znamenajú prichádzajúce decembrové sviatky?
Som večne zasnívane dievča, ktoré rado píše, číta a moderuje v rádiu. Milujem jahody, čokoládu a nezábudky. Mojím heslom je: "Nesnívaj svoj život, ale ži svoje sny!"

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.