Ako si zvýšiť sebavedomie pred prvým rande?

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Napätie v svaloch, nervozita, búšenie srdca – aj toto sú prvé príznaky stresu. Ak toto všetko pociťujete pred prvým rande, potešíme vás, nie ste jediná a ani posledná. Ak si ale chcete zvýšiť sebavedomie pred prvým rande, čo máte robiť? My vám poradíme.

Kúpte si na seba niečo, v čom si pripadáte sexy

Ak je vaše sebavedomie na bode mrazu, zvýšite si ho aj tým, že si kúpite na seba niečo nové – niečo, v čom sa VY cítite sexy a príťažlivo. Tým, že si toto oblečenie kúpite vy, nebudete mať pocit, že nie ste príťažlivá. Všetko je len vo vašej hlave, preto sa riaďte len podľa seba a vyberajte si niečo, v čom sa cítite dobre a sexy. Hlavne vám neodporúčame komentovať outfit muža, ak sa vám nepáči. Pánske tričko a nohavice, ktoré si oblečie, sa vám síce nemusia páčiť. Jemu sa však páčia a to je hlavné.

Myslite na to, že o nič nejde

Toto si hovorte stále! Veď predsa nejde o nič. Myslite na to, že všetko dobre dopadne. Hlavne sa správajte prirodzene, nehovorte afektovane a dávajte si pozor na to, čo poviete. Nezáleží na tom, či zoznámenie prebehlo v Bratislave v miestnej kaviarni, alebo vás zoznámili spoloční priatelia, nejdete sa vydávať, nejdete meniť prácu a nejdete si brať hypotéku. Idete iba na „obyčajné“ stretnutie, na obyčajné rande. Ak budete na toto neustále myslieť, zvýšite si sebavedomie a hlavne nebudete pod stresom a budete sama sebou.

Všetko je len vo vás!

Ak si chcete zvýšiť sebavedomie pred prvým rande, zájdite si kúpiť na seba niečo sexy, čo si potom na rande oblečiete. Spravte si nové vlasy, nový účes. Myslite na to, že o nič nejde. Ak ste kresťansky založená a máte hlavu v smútku z toho, že sa vám doteraz nepodarilo spoznať vám podobného muža, tak v tom prípade by nebolo zlé, keby ste vyskúšali internetovú kresťanskú zoznamku.

Vždy sa nájde spôsob, ako si zvýšiť sebavedomie. Môže to byť novým účesom, novým oblečením, ale nezabúdajte, všetko je len vo vašej hlave. Ak sa nebudete mať rada, sebavedomie si nikdy nezvýšite.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokV manželskej posteli: Jej povesť je v troskách
Ďalší článokAko vyzerá bežný deň mamičky na materskej dovolenke?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.