Máte pocit, že do vášho vzťahu zasahuje stereotyp? Takto sa ho zbavíte

stereotyp
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Mnohé ženy si myslia, že niektoré páry v ich okolí majú dokonalý vzťah a závidia im ho. Porovnávať vzťah vašej kamarátky a jej partnera s vašim vzťahom nemá zmysel. My ženy sme ale také, že chceme mať všetko tak, ako naše kamarátky, či ženy, ktoré obdivujeme. Treba si ale uvedomiť, že každý vzťah je iný a nemá zmysel ho porovnávať s inými. Ak máte pocit, že do vášho vzťahu zasahuje stereotyp, pomôžeme vám zbaviť sa ho.

Nájdite si spoločnú aktivitu, ktorá vás bude oboch baviť

Stereotyp dokáže zamávať s aj tým najstabilnejších vzťahom. Vzhľadom na to, že sme posledné týždne trávili väčšinou doma v domácej izolácii a s príbuznými sme sa nestretávali tak často, mnohé páry pociťujú prítomnosť stereotypu.

Zahnať stereotyp sa vám ale podarí, ak si nájdete spoločnú aktivitu. Práve spoločná aktivita, ktorá bude baviť oboch partnerov, vám zaženie stereotyp zo vzťahu. Spoločná aktivita znamená spoločné témy na konverzáciu. Navyše uvoľnená atmosféra vás opäť viac spojí.

Aké aktivity si vyberať? Odporúčame spoločné cvičenie vo fitness centre, či doma. Môžete vyskúšať aj spoločný beh, turistikovanie, bicyklovanie, korčulovanie, alebo dokonca aj stavanie puzzle, či dokonca spoločné varenie a pečenie špecialít. Vždy musíte vyberať aktivitu, ktorá bude baviť oboch partnerov.

Ak sa rozhodnete aspoň raz, či dvakrát za týždeň absolvovať spoločné varenie, odporúčame vám pripraviť si stôl ako v reštaurácií. Nezabudnite na čerstvé kvety, sviečky a luxusné prestieranie.

Prekvapujte sa navzájom

Nie vždy musí ísť o materiálne darčeky. Môžete sa prekvapiť napríklad romantickým listom, peknými vyznaniami napísanými a prilepenými na chladničke, ale aj romantickou prechádzkou na obľúbenom mieste. Ženy milujú, keď im ich partner donesie krásnu kyticu ruží, ale aj takéto prekvapenie v podobe vyznania lásky na papieri, či romantickej prechádzky im bohato stačí.

Ak máte pocit, že do vášho vzťahu zasahuje stereotyp, nájdite si aktivitu, ktorá vás bude oboch baviť a prekvapte sa niečím, čo vás poteší.

Zdroj obrázka:

Autor:  fizkes / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokMáte problémy s trávením a bolesti žalúdka? Prečítajte si tieto rady
Ďalší článokLeto v kinách odštartuje česká komédia 3Bobule s Braňom Deákom
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.