Koliba Kamzík: Klenot slovenskej gastronómie v srdci Vysokých Tatier

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Ak patríte k nadšencom kvalitnej gastronómie a pravého slovenského pohostenia, potom je Koliba Kamzík v Starom Smokovci tým správnym miestom na návštevu. Svojou tradičnou atmosférou sa stala významnou súčasťou reštauračnej scény vo Vysokých Tatrách. Aj my sme mali možnosť osobne navštíviť túto perlu slovenskej kuchyne a musíme povedať, že sme boli nadmieru spokojní.

Už pri príchode do Koliby Kamzík nás očarilo jej štýlové ľudové zariadenie. Tradičné drevené prvky a miestne dekorácie vytvárali autentickú atmosféru a pocit, akoby sme sa ocitli v nejakej pohostinnej kolibe v srdci slovenskej prírody. Priateľský personál nás uvítal s úsmevom na tvári a uviedol nás k nášmu stolu.

Menu Koliby Kamzík

Kombinuje pravé domáce slovenské jedlá s modernými chuťami z celého sveta. Táto šikovná kombinácia nám poskytla možnosť ochutnať klasiky slovenskej kuchyne. Na výber majú špeciality ako sú bryndzové halušky, strapačky, alebo zemiakové šúľance. Ale nechýbali ani chutné novodobé špeciality, ako sú rôzne druhy steakov, čerstvé grilované ryby a zdravé vegetariánske šaláty.

Aj pre rodiny s deťmi

Výnimočnú pozornosť si zaslúžia aj najmenší hostia. Koliba Kamzík disponuje dobre vybaveným detským kútikom, kde si deti môžu vychutnať špeciálne pripravené detské porcie. To je skvelé, pretože rodinná atmosféra a pohostinnosť sú jednou z hlavných charakteristík tohto miesta.

Každý piatok a sobotu od 17:00 do 21:00 hod. sa v Kolibe Kamzík rozohráva nezabudnuteľná atmosféra slovenského folklóru, keď živá kapela privádza naživo k životu tradičné piesne. To dodáva celkovej atmosfére reštaurácie príjemný a autentický charakter.

Kolibu Kamzík odporúčame ako vhodné miesto pre rôzne príležitosti. Či už ide o rodinný obed, romantickú večeru, súkromnú oslavu alebo firemné posedenie, nájdete tu všetko, čo potrebujete pre nezabudnuteľný gastronomický zážitok.

S kapacitou do 80 miest vo vnútri a ďalších 80 miest na vonkajšej terase v teplých mesiacoch, Koliba Kamzík vie privítať a pohostiť veľký počet hostí. Navyše, všetky vnútorné aj vonkajšie priestory sú nefajčiarske, čo prispieva k príjemnej atmosfére a zdraviu všetkých návštevníkov.

Na záver nám nezostáva nič iné, len odporučiť návštevu tejto tradičnej slovenskej reštaurácie. Koliba Kamzík nám ponúkla skutočný zážitok nielen z chutí, ale aj zo slovenskej pohostinnosti a tradícií. Ak sa vydáte na dovolenku do Vysokých Tatier, nevynechajte túto skvostnú gastronomickú zastávku!

Získajte zľavy a benefity

Radi by sme vám dali do pozornosti aj vernostný systém MYAPLEND, ktorý má všetkým návštevníkom Tatier poskytnúť zľavy, benefity a výhody na atrakcie a zábavu v partnerských zariadeniach. Viac informácií nájdete na: www.myaplend.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokPrečo sa oplatí v lete navštíviť Púchov a jeho okolie?
Ďalší článokJo Nesbo šokuje. Šialené, temné a hrozivé!
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.