Kabelka: Čo všetko by ste v nej mali mať?

kabelka

B

ez čoho by ste určite nevyšli ani len z domu? Či idete do práce, na stretnutie s kamarátkami alebo na výlet s rodinou, bez kabelky ani na krok! Práve do nej si dávate veci, ktoré nevyhnutne potrebujete, ale sem-tam si v nej nosíte aj úplne zbytočnosti. Čo by mala mať každá žena v kabelke? 

Peňaženku s peniazmi a platobnou kartou

Vďaka potrebným veciam v peňaženke sa dostanete na miesto určenia, zaplatíte si kávu s kamarátkou, kúpite nové šaty či pôjdete do divadla. Bez nich by sa ani jedna z nás nepohla. Vždy keď sa chystáte, skontrolujte si, či je vaša dámska peňaženka v taške a či v nej máte peniaze a platobnú kartu.

Púder, rúž, balzam na pery

Keď sa potrebujete skrášliť, väčšinou utekáte na záchod napúdrovať si rozmazaný make-up a hydratovať pery. Majte teda v kabelke v bočnom priečinku rúž, púder, make-up, alebo aj balzam na pery. Ten sa bude hodiť hlavne pre tie, ktoré si ich stále olizujú. Asi dôverne poznáte ten pocit.

Diár

Žijeme v hektickej dobe a je priam nepredstaviteľné, aby sme dokázali fungovať bez diára alebo zápisníka. Či už si potrebujete dohodnúť stretnutie s klientom, alebo rozpísať smeny v práci alebo dovolenku. Dávajte si však pozor, aby vám pri hľadaní drobností, nespadol na pekne opracovanú interiérovú dlažbu. Mohli by vám z neho vypadnúť vizitky, alebo lepky, na ktorých máte popísané dôležité veci.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.