Kabelka: Čo všetko by ste v nej mali mať?

kabelka
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

B

ez čoho by ste určite nevyšli ani len z domu? Či idete do práce, na stretnutie s kamarátkami alebo na výlet s rodinou, bez kabelky ani na krok! Práve do nej si dávate veci, ktoré nevyhnutne potrebujete, ale sem-tam si v nej nosíte aj úplne zbytočnosti. Čo by mala mať každá žena v kabelke? 

Peňaženku s peniazmi a platobnou kartou

Vďaka potrebným veciam v peňaženke sa dostanete na miesto určenia, zaplatíte si kávu s kamarátkou, kúpite nové šaty či pôjdete do divadla. Bez nich by sa ani jedna z nás nepohla. Vždy keď sa chystáte, skontrolujte si, či je vaša dámska peňaženka v taške a či v nej máte peniaze a platobnú kartu.

Púder, rúž, balzam na pery

Keď sa potrebujete skrášliť, väčšinou utekáte na záchod napúdrovať si rozmazaný make-up a hydratovať pery. Majte teda v kabelke v bočnom priečinku rúž, púder, make-up, alebo aj balzam na pery. Ten sa bude hodiť hlavne pre tie, ktoré si ich stále olizujú. Asi dôverne poznáte ten pocit.

Diár

Žijeme v hektickej dobe a je priam nepredstaviteľné, aby sme dokázali fungovať bez diára alebo zápisníka. Či už si potrebujete dohodnúť stretnutie s klientom, alebo rozpísať smeny v práci alebo dovolenku. Dávajte si však pozor, aby vám pri hľadaní drobností, nespadol na pekne opracovanú interiérovú dlažbu. Mohli by vám z neho vypadnúť vizitky, alebo lepky, na ktorých máte popísané dôležité veci.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokCestujete k vode? Nezabudnite si vziať najmä tieto veci!
Ďalší článok6 vecí ktoré, by ste si mali určite vziať na dovolenku
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.