Cestujete k vode? Nezabudnite si vziať najmä tieto veci!

cestujete
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Aj vy sa už neuveriteľne tešíte na leto, kedy sa minimálne trikrát za deň prezlečiete, budete mať neustále roztečený make-up a ukážete nedokonalosti svojej postavy?

Letné obdobie je pre mnohé ženy vykúpením, najmä preto, lebo nemusia svojim deťom dávať minimálne dve vrstvy oblečenia. Ak ale cestujete k vode, či už k moru, alebo k prírodnému jazeru, nezabúdajte si so sebou vziať všetko potrebné, aby ste nemuseli štartovať auto a ísť niekoľko kilometrov domov len kvôli drobnostiam.

Krém na opaľovanie

Celý deň bez ochrany pred slnkom by ste nevydržali ani vy a ani vaši rodinní príslušníci. Najmä ak máte malé dieťatko, mali by ste mať v taške minimálne dva opaľovacie krémy – jeden slabší pre vás a jeden pre deti. Pri jeho výbere si podrobne prečítajte popis výrobku. Nesústreďujte sa len na výhodné zľavy na tovar. Síce pomôžu ušetriť rodinný rozpočet, ale v prípade, že chcete kúpiť kvalitný krém, neoplatí sa šetriť.

Pokrývka hlavy

Slnečné lúče sú v letnom období také intenzívne, že stačí byť len hodinu na priamom slnku a pokožku na tvári si dokážete spáliť. Berte si preto za každých okolností so sebou pokrývku hlavy. Postačí buď slamený klobúčik, ktorý sa dokonale hodí k dlhším letným šatám, alebo aj šiltovka. Tá sa hodí skôr k športovejšiemu dámskemu oblečeniu, ale využijete ju aj na deke na pláži. Ak plánujete byť celý deň na slnku, vezmite si so sebou slnečník alebo stan, do ktorého sa schováte aj s deťmi. Ľahko by sa mohlo stať, že dostanete úpal a spálite si pokožku až tak, že budete musieť ísť na pohotovosť. Ak cestujete na dlhšie ako jeden deň, zbaľte si aj cestovnú postieľku.

Hračky pre dieťa, knihy

Čas strávený na pláži môžete využiť efektívnejšie ako len vylihovaním na deke. Okrem toho, že sa pôjdete kúpať, môžete sa zahrať s deťmi, lúštiť osemsmerovky či krížovky alebo čítať knihu. Ak vaše dieťa chcete naučiť jazdiť na bicykli, najprv vyskúšajte detské odrážadlo. Práve hračky svojho dieťaťa a knihy by ste rozhodne nemali zabudnúť pribaliť do batožiny.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokPozrite, táto plážová vychytávka je naozaj praktická!
Ďalší článokKabelka: Čo všetko by ste v nej mali mať?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.