Jedlé vodné bubliny: Plastové fľaše patria do minulosti

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Londýnsky start-up Skipping Rocks Lab vynašiel naozaj pozoruhodné riešenie problému s odpadom. Počuli ste už o nevídanom balení vody s názvom Ooho! Ide o jedlé vodné bubliny. Zoznámte sa!

Svet má veľa problémov a jedným z nich je odpad. Len v Amerike sa vyhodí 35 miliárd fliaš každý rok. Sú rodiny, ktoré si uvedomujú koľko odpadu po sebe zanechajú a využívajú aspoň viacrázové fľaše s vodou. Zdá sa, že všetko je na dobrej ceste!

Predstavujeme vám jedlé vodné bubliny! Žiadny plast, žiadny odpad, len sústo chladnej, čerstvej vody. Membrána je vyrobená z prírodného výťažku z morských rias, ale nebojte sa – nebudete nič cítiť. Samozrejme, mnoho ľudí bolo skeptických, keď videli bublinu prvýkrát. Akonáhle ju však skúsili, pochybnosti sa vytratili.


Je smutné, že nie sú pre masy zatiaľ k dispozícii. Avšak, crowdfundingovou kampaňou už spoločnosť vyzbierala takmer dvojnásobok toho, čo je potrebné na to, aby sa tieto malé výtvory stali skutočnosťou. Dúfajme, že dáme všetci plastovým fľašiam bozk na rozlúčku a privítame pitie vodných bublín.

Voda nie je jediným produktom, ktoré by mohli mať prospech z tohto typu obalu. Idea spoločnosti znie: „Naša balenie je lacnejšie ako plast a môže obsiahnuť akýkoľvek nápoj vrátane vody, nealkoholických a alkoholických nápojov a dokonca aj kozmetiky.“

Ak sa chcete dozvedieť viac o vodných bublinkách, pozrite sa na video nižšie.

Zdroj: www.kippingrockslab.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokPodľa čoho si vybrať kozmetický salón?
Ďalší článok3 vynikajúce pomazánky, ktoré naštartujú váš deň
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.