Podľa čoho si vybrať kozmetický salón?

salón
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Konkurencia je silná a každá žena sa chce páčiť nie len sebe, ale aj okoliu. A hlavne tomu mužskému. Zaujať oči muža nie je vždy jednoduché. Ešteže, existujú milé „tety“ v kozmetických salónoch, ktoré nám vedia poradiť. Ako si vybrať ten pravý?

Milujete hýčkanie pleti pomocou pílingov, masiek či masáží? Všetky tieto procedúry môžete vykonávať aj doma, no niektoré „triky“ radšej nechajte na odborníčky v kozmetických salónoch. Tieto miesta nepredstavujú len príjemný relax, ale poskytujú nám aj odbornú starostlivosť. Ako vybrať ten správny salón?

1. Príjemné prostredie

Mali by ste sa zamerať hlavne na kvalifikovaný personál, kvalitné kozmetické produkty a príjemné prostredie. Hudba, vôňa a interiér navodia tú správnu atmosféru a predstavujú vstupnú bránu do sveta relaxu. Hlavným cieľom je, samozrejme, oddych. Ten musí splniť vaše očakávania.

2. Kozmetička, ktorá vám nevenuje pozornosť

Čas na ošetrenie pleti by mal patriť iba vám. Žiadna správna kozmetička sa popri nanášaní masky na tvár nemôže „vykecávať“ v telefóne so svojou kamarátkou ani neustále odbiehať k iným klientom.

3. Komentovanie vzhľadu zákazníčky

Kozmetička na úrovni pozná hranice taktnosti. Nevkusné poznámky na vzhľad svojej klientky preto radšej prehltne. Ani keby sa nešťastnica podobala na ježibabu.

4. Konverzácie: áno či nie?

Menej je niekedy viac! A to tiež platí v prípade konverzácie. Niekedy len stačí, aby vás kozmetička nebombardovala zbytočnými rečami zo súkromia a sekcie ohovárania. Ale pokiaľ máte potrebu vyrozprávať sa, je dôležité aby sa vám v salóne prispôsobili. Ak vám v hlave víri množstvo otázok ohľadom starostlivosti o pleť, je ten správny čas, kedy ich môžete vypustiť. Tie sú totiž na mieste. Tu spoznáte profesionálku, a hneď budete vedieť, kam sa opäť vrátiť.

Aj keď kozmetička nie je žiadna víla, jej šikovné ruky dokážu naozaj zázraky!

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokVeľké jarné upratovanie! Triky, ako ho zvládnuť
Ďalší článokJedlé vodné bubliny: Plastové fľaše patria do minulosti
Mojou vášňou je písanie. Začalo to textami piesní, pokračovalo písaním pre médiá ako Topky.sk, Magazín Plus 1 Deň, Magazín EXclusive a prácou v oblasti marketingu a Public Relations. Okrem Magazínu Deň ženy sa venujem aj svojej PR agentúre Lenita Public Relations a tiež skladaniu piesní a spevu v hudobnom projekte Freya.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.