Horúce letné dni sú tu: Chráňte sa pred neželanými slnečnými lúčmi

horúce letné dni
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Tohtoročné horúčavy k nám dorazili oveľa skôr, ako by mali. Milovníci letných mesiacov sa už minimálne mesiac opaľujú na priamom slnku a užívajú si horúce letné dni už od apríla. Teplo nám vie skomplikovať život, najmä, ak máme malé deti alebo zdravotné problémy so srdcom.

Horúce letné dni sú už tu! Chráňte sa pred neželanými slnečnými lúčmi a kúpte si kvalitnú tieniacu techniku nielen na terasu, ale aj na váš dom.

Kúpte si screenové rolety

Nepoznáte tento typ tieniacej techniky? Ak nie, odporúčame vám zistiť si o nej viac informácií. Ak máte veľké okná, konkrétne aj francúzske okná, žiadna tieniaca technika vám neochráni interiér pred priamym slnečným žiarením tak ako screenové rolety vyrobené z kvalitnej látky. Ak chcete súkromie a príjemný dýchateľný vzduch, potom vám nič nemôže brániť v tom, aby ste si kúpili nové screenové rolety z redšie tkanej látky. Vy uvidíte von, ale dnu vám nebude nikto vidieť.

Slnečné plachty na záhradu

Cez letné mesiace budete tráviť viac času na čerstvom vzduchu. Slnečné lúče sú veľmi agresívne a určite by ste to nemali podceňovať. Ak máte na záhrade nekrytú terasu, poprípade by ste si chceli spraviť oddychový kútik na čerstvom vzduchu, odporúčame vám nákup nielen ratanového nábytku, ale aj slnečnej plachty. Pôsobia exoticky – budete mať pocit, akoby ste boli na vysnívanej dovolenke a pritom budete „iba“ na vašej záhradke. Poskytnú vám tieň a vďaka naklápacím mechanizmom na stĺpikoch slnečnej plachty si nastavíte tieň tak, ako budete chcieť. Pravé jachtárske plachty? To sú pevné slnečné plachty.

Pohoda s priateľmi pri vodnej fajke

Chráňte sa pred neželanými slnečnými lúčmi. Ideálnu teplotu v interiéri vám dokážu zabezpečiť screenové rolety. Kvalitné tienenie terasy a posedenia na záhradke vám dokáže zabezpečiť svetová značka slnečných plachiet – slnečná plachta Soliday.

Užívajte si prítomnosť svojich blízkych priateľov a ku čerstvému grilovanému mäsu, čerstvej zelenine, vychladenému pivu si prichystajte vodnú fajku.

Užívajte si leto na záhradke a v interiéri vášho domova bez agresívnych slnečných lúčov, ktoré sú z roka na rok silnejšie a silnejšie. Môže za to najmä globálne otepľovanie.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokTip na výlet: Spoznajte krásy mesta Bardejov
Ďalší článokVytvorte originálne darčeky pre vašich blízkych: Ako na to?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.