10 symbolov v snoch, ktoré by ste rozhodne nemali ignorovať

sny
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Prebudili ste sa niekedy zo živého sna s pocitom: Čo to malo znamenať? Občas môžeme opísať svoje sny ako bizarné úvahy mysle. Existujú však sny, ktoré by ste podľa odborníkov nikdy nemali ignorovať.

Od padania zubov až po umieranie, môžu narážať na hlbšie problémy strachu a úzkosti. Ak ste mali niektorý z týchto desiatich snov, možno by ste mali pouvažovať nad tým, čo skutočne môžu znamenať.

1. Vypadávanie zubov

Čo to znamená: Odborníci hovoria, že zuby symbolizujú silu a sebadôveru. Ak sa vám sníva o tom, že vypadávajú, môže to byť preto, že ste stratili kontrolu v práci, doma alebo vo vašom vzťahu.

Čo by ste mali urobiť: Zistiť, čo zapríčinilo stratu dôvery a kontroly a pracovať na jej obnovení. Dokonca postačí aj niečo jednoduché, ako nový účes alebo zvýšená starostlivosť o seba. Môžu pomôcť znovu získať niektoré z istôt, ktoré ste stratili.

2. Zranenie

Čo to znamená: Byť zranený alebo zlomiť si kosť v sne by mohlo znamenať, že cítite slabosť v niektorej časti svojho života.

Čo by ste mali urobiť: Zistiť, aké sú vaše slabiny a prekonať ich, aby sa sen neopakoval.

3. Uväznenie

Čo to znamená: Ak ste klaustrofobik, opakujúce sa sny o uväznení nie sú neobvyklé. Avšak, ak vám stiesnené priestory zvyčajne nevadia, môže to byť známkou toho, že sa cítite v pasci v určitom aspekte svojho života. Väzením môže byť vaše postavenie v zamestnaní alebo financie.

Čo by ste mali robiť: Zvážte, či vaša súčasná situácia vyvoláva vo vás pocity úzkosti. Ak áno, zmeňte ju.

4. Pád

Čo to znamená: Psychológ a analytik snov Lauri Löwenberg nazýva sny o padaní „červenou vlajku podvedomia“. Často predstavujú veľký problém v práci alebo doma.

Čo by ste mali urobiť: Ak nemôžete prísť na to, v čom je problém, porozprávajte sa s psychológom alebo poradcom. Môžete tak potlačiť zlé spomienky, alebo zistiť niečo o zdanlivo nevýznamnej udalosti, ktorá vás trápi.

5. Autonehoda

Čo to znamená: Tento sen je celkom zrejmý – ak často snívate o strate kontroly nad vozidlom, je to pre vašu stratu kontroly nad životom.

Čo by ste mali urobiť: Identifikovať problémy závislosti, neúspechu alebo iné problémy, ktoré vám bránia v ceste za úspechom.

6. Prenasledovanie

Čo to znamená: Sny o prenasledovaní majú častejšie ženy ako muži. Často reprezentujú problém, s ktorým sa bojíme vysporiadať.

Čo by ste mali urobiť: Uvažujte o sne ako o výzve. Zistite, čo je to, s čím musíte zápasiť a pustite sa do toho!

7. Neprítomnosť na dôležitej udalosti

Čo to znamená: Ak sa vám často sníva o tom, že prídete neskoro na veľkú udalosť ako je svadba alebo test, odborníci tvrdia, že ste si toho naložili príliš.

Čo by ste mali urobiť: Nastaviť si realistické ciele a plány a nesľubovať to, čo nemôžete splniť.

8. Nahota

Čo to znamená: Isť do práce alebo do školy nahý vo sne je často známkou zraniteľnosti a úzkosti. Tieto sny môžu nastať, keď máte pocit, že všetky oči hľadia na vás a ste v centre diania. Možno pred povýšením alebo dôležitou skúškou.

Čo by ste mali urobiť: Nedovoľte pocitom zraniteľnosti, aby vás ovládli. Urobte niečo dobré pre seba a upevnite si tak dôveru vo vlastné schopnosti.

9. Vidieť smrť

Čo to znamená: Sen o mŕtvych ľuďoch naznačuje neschopnosť zmieriť sa s nevyhnutným, rovnako ako strach z vlastnej choroby a smrti.

Čo by ste mali urobiť: Skúste rozhovor s odborníkom. Ak ste stratili niekoho blízkeho, je na vás, akým zdravým spôsobom si ich udržíte v blízkosti. Môže to byť napríklad rámovanie obrazov, alebo písanie spätného denníka.

10. Umieranie

Čo to znamená: Aj keď snívanie o smrti je znepokojujúce, fejtonista Lauren Lawrence hovorí, že to nie je nevyhnutne zlá vec. Sny o smrti ukazujú túžbu ukončiť niečo vo svojom živote, ako je vzťah, zamestnanie, alebo minulosť všeobecne.

Čo by ste mali urobiť: Pracovať na spoznaní toho, čo je potrebné zmeniť. Ak to nejde, musíte sa naučiť zmieriť s neúspechom.

Už ste mali niektorý z týchto snov? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: www.viralnova.com

Foto: Instagram

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokFilm DOBRÁ SMRŤ sprevádza kampaň, do ktorej sa zapojilo 15 osobností z kultúry, medicíny, spoločenského života aj cirkvi
Ďalší článokNová vášnivá séria Jedna noc: Sľúbená
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.