Hand made výrobky, ktorými si môžete spestriť vašu domácnosť

spestriť vašu domácnosť
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Každá z nás si chce domácnosť spestriť. V tomto období prezeráme rôzne internetové stránky a uvažujeme nad kúpou nových dekorácií a bytového textilu. Kedy je viac času venovať sa hľadaniu nového interiérového vybavenia, než teraz?

Aby sme si však spestrili domácnosť, nemusíme všetko len nakupovať. Niektoré veci si dokážeme vyrobiť aj sami. Ktorými hand made výrobkami si môžete spestriť vašu domácnosť?

Obrazy z vlastných fotografií

Steny si zvyčajne spestríme práve obrazmi. Ak vás ale klasické obrazy nelákajú, skúste si v niektorých miestnostiach steny spestriť práve obrazmi z vlastných fotografií. Stačí si objednať nové balenie fotopapiera, mať dostatok náplne do tlačiarne a môžete sa pustiť do tlačenia fotografií.

Ak chcete, môžete si s deťmi vyrobiť aj vlastné fotorámiky, avšak môžete si ich aj objednať. Fotografie, ktoré si vytvoríte a neskôr aj vytlačíte, môžete použiť ako obrazy na stenách. Na stene si môžete pomocou farby namaľovať aj strom, ktorý bude mať na konárikoch rodinné fotky v rámoch.

Ako sme už spomínali, ak si chcete vyrobiť takéto obrazy, potrebujete k tomu plnú náplň. Skontrolujte, či máte dostatok atramentu vo vašej atramentovej tlačiarni a nezabúdajte, ak máte rámiky na fotky už kúpené, fotky tlačte v takých rozmeroch, aby sa vám do rámikov zmestili.

Deka z hrubej priadze

Síce sa už zima končí, deku využijete aj počas jari. Ak si chcete spestriť vašu domácnosť hand made výrobkami, kúpte si priadzu na ručné pletenie a upleťte si z nej peknú XXL deku z hrubej priadze. Táto deka môže poslúžiť nielen na prikrývanie, ale aj ako prehoz na manželskej posteli, či dokonca ako prehoz na sedačke.

Z tejto priadze si môžete vyrobiť aj vankúšiky. Vankúšiky z extra hrubej priadze vám pekne ukážu v spálni, či v obývačke spoločne s touto dekou.

Ak rada pletiete, môžete si skúsiť vyrobiť napríklad aj veľmi obľúbené makramé.

Obrus, prehoz, prestieranie

Ak viete šiť a vyšívať, vytvorte si set obrus/ prestieranie alebo prehoz na jedálenský stôl/ prestieranie z kvalitnej látky. Nezabúdajte na pekné jemné, decentné výšivky.

Zdroj obrázka:

Autor:Jacob Lund / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokPraktické tipy, ako si skrášliť exteriér rodinného domu a jeho okolie, vrátane záhrady
Ďalší článokBylinková škola: Tipy a recepty pre vaše zdravie
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.