Praktické tipy, ako si skrášliť exteriér rodinného domu a jeho okolie, vrátane záhrady

exteriér rodinného domu
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Rozkvitnuté lúky, púčiky na konárikoch stromov, vôňa prvých jarných kvetov – jar je krásne ročné obdobie, kedy sa príroda prebúdza a pripravuje sa na novú sezónu. Ak si chcete skrášliť exteriér rodinného domu a jeho okolie, vrátane záhrady, máme pre vás zopár praktických tipov.

Starú dlažbu nahraďte modernejšou zámkovou dlažbou

Máte pred vstupom do domu pomerne znehodnotenú dlažbu? Je popraskaná a podložie nie je také stabilné, preto sa jednotlivé dlaždice rozostupujú? Vymeňte starú dlažbu za novú modernejšiu zámkovú dlažbu. Modernejšia zámková dlažba v neutrálnom prírodnom prevedení bude odolávať počasiu – slnečným lúčom, mrazom, vysokej vlhkosti a dokáže vám robiť radosť mnoho ďalších rokov.

Dajte si spraviť novú fasádu

Ak si chcete skrášliť exteriér rodinného domu, môžete si okrem výmeny dlažby dať si spraviť aj novú fasádu. Nové omietky dodajú úplne nový šmrnc každému rodinnému domu, či celkovo budovám.

Umiestnite si na záhradu vyvýšené záhony

Nemáte dostatok miesta na kvety, bylinky, papriky, či paradajky? Odporúčame vám skrášliť si záhradu práve vyvýšenými záhonmi. Pekne v nich vyniknú jarné kvety ako napríklad tulipány, narcisy, ale pekne tam vynikne aj levanduľa.

Do vyvýšených záhonov si môžete zasadiť bylinky, ale aj papriky, či paradajky. Vyvýšené záhony sú spestrením a zároveň sú veľmi praktickým riešením pre tých, ktorí nemajú veľkú záhradu.

Kúpte si záhradné hojdačky

Kde si viete predstaviť lepší relax na záhrade, ak nie na hojdačke? Využite príchod jari na kúpu práve tohto záhradného nábytku. Záhradné hojdačky dávajte aj na trávnik. Nezabúdajte však na kvalitné podložie pod nožičkami týchto hojdačiek. V opačnom prípade by sa vám záhradné hojdačky zabárali do trávnika a stávali sa tak menej stabilné.

Zdroj obrázka:

Autor:JRP Studio / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokVyužite možnosť objednať sa k špecialistom online
Ďalší článokHand made výrobky, ktorými si môžete spestriť vašu domácnosť
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.