Doprajte sama seba originálny vianočný darček v podobe šperkov

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Šperky sú ozdobou a bez nich si nevieme predstaviť ísť na žiadnu spoločenskú udalosť, či do práce. Šperky sú módne doplnky, ktoré si starostlivo vyberáme, najmä ak sa jedná o značkové kvalitné šperky a nejde len o lacnú bižutériu.

Ak si chcete sama sebe niečo dopriať na Vianoce, čo tak nové šperky? Jedná sa o originálny darček a predsa len sama viete, čo vám v šperkovnici chýba a čo nové by ste v nej uvítali.

Diamantové prstene

Moderné, štýlové a zároveň veľmi luxusné – aj takto by sme mohli charakterizovať diamantové prstene. Diamantové prstene v luxusnom prevedení budú ozdobou vašich rúk pri každej príležitosti. Sú luxusné a elegantné, preto ich pokojne môžete nosiť aj na významné spoločenské udalosti ako svadba, či ples. Odporúčame vám kúpiť si do vašej šperkovnice aj tento luxusný elegantný šperk, pri ktorom môžeme s istotou povedať, že bude ozdobou vašej šperkovnice a samozrejme aj vás.

Zlaté retiazky

Ak ste fanúšičkou zlatých šperkov, ktoré patria medzi klasiky, určite by vám v šperkovnici nemali chýbať zlaté retiazky. Ak takéto retiazky nemáte, resp. rada ich nosíte a chcete si kúpiť nejaké nové, odporúčame vám vybrať si z ponuky zlaté retiazky, ktoré sa budú dať ľahko kombinovať. Nové zlaté retiazky budú podobne ako diamantové prstene príjemným oživením dámskej šperkovnice.

Uprednostňujte však skôr jemné zlaté retiazky, ktoré aj keď sú jemné, pekne vyniknú predovšetkým k elegantným kúskom oblečenia.

Strieborné náušnice z riečnej perly

Vianoce sú za dverami a prečo si teda nedopriať pekné šperky? Okrem zlatých retiazok a diamantových prsteňov odporúčame kúpiť strieborné náušnice z riečnej perly, ktoré dokonca môžete nosiť aj k dámskym mikinám, či športovým legínam. Sú najkombinovateľnejší šperk, ktorý je navyše nadčasový a môže sa nosiť aj roky a nikdy nevyjde z módy. Navyše je vhodný pre ženy všetkých vekových kategórií.

Zdroj obrázka:

Autor:  Sofia Zhuravetc / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokVyzerajte aj počas zimy štýlovo a elegantne
Ďalší článokDrevenice Oščadnica: Útulné ubytovanie v srdci kysuckej prírody
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.