Drevenice Oščadnica: Útulné ubytovanie v srdci kysuckej prírody

Drevenice Oščadnica
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

V tejto obzvlášť ťažkej dobe každý z nás túži vypadnúť z domu a ísť si niekam oddýchnuť. Požiadavky sú však oproti minulému roku iné a kým kedysi ľudia vyhľadávali rušné mestá, strediská, dnes uprednostňujú pekné ubytovanie v súkromí. Ak by ste chceli stráviť pekné zimné chvíle mimo domova a ďaleko od mestského ruchu, vyberte si moderné ubytovanie v Drevenice Oščadnica.

Drevenice Oščadnica ponúkajú moderné a zároveň luxusné ubytovanie v srdci kysuckej prírody. V súčasnosti sa každý chce dostať do Tatier. Vyberte si však pokojnejšie miesto, kde si dokonale oddýchnete.

Základné vybavenie chát

Tento rezort ponúka ubytovanie v troch krásnych dreveniciach v Oščadnici, nie však v centre, ale ďaleko od mestského ruchu v krásnej prírode. Môžete si vybrať jednu z troch dreveníc, ale ak chcete, môžete si vybrať aj všetky. Každá jedna chata má tri dvojlôžkové izby, avšak je možnosť aj prísteliek. Okrem moderného vybavenia spálne môžete počítať s kúpeľňou so sprchovacím kútom, spoločenskou miestnosťou s krbom a samozrejme aj s kuchyňou, ktorá má moderne vybavenú kuchynskú linku. Budete sa cítiť ako doma, len s tým rozdielom, že akonáhle vyjdete von, budete obklopení prírodou.

Krásna chata v Oščadnici je osadená v krásnej pokojnej kysuckej prírode, kde si užijete svoju rodinu a čerstvý vzduch, ktorý je v tomto období dobrý na posilnenie imunity.

Každá drevenica má kapacitu 9 ľudí, preto sem môžu ísť aj početnejšie rodiny, rodiny s viacerými deťmi.

Kúpanie v kúpacej kadi

Najmä počas zimného obdobia oceníte kúpanie v kúpacej kadi. Ak chcete dokonale zrelaxovať pod hviezdami, práve takéto ubytovanie v Oščadnici bude na to vhodné. Práve pri chatke číslo dva sa nachádza kúpacia kaďa. Tú si však musíte vopred zarezervovať. To však určite nebude problém, ak viete, že si takýto relax pod hviezdami budete chcieť užiť.

Predstavte si tú pohodu, keď so svojou rodinou sedíte pri krbe, kúrite si a vychutnávate si voľné chvíle v spoločnosti svojich blízkych v prostredí obklopeným krásnou prírodou. Toto všetko môžete zažiť práve v Dreveniciach Oščadnica!

Zdroj obrázka:

Autor: Newman Studio / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokDoprajte sama seba originálny vianočný darček v podobe šperkov
Ďalší článokPripravte deťom zaujímavé aktivity počas vianočných sviatkov
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.