Skóre: Šteklivá a zábavná romanca od Elle Kennedyovej

Skore
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Ak máte chuť na šteklivú a zábavnú romancu, Elle Kennedyová jednu ponúka. Táto autorka má množstvo fanúšičiek aj na Slovensku, ktoré si obľúbili jej sériu Off Campus. Výborné dovolenkové čítanie, nenáročné a pohodové.
Séria sa začala knihou Návrh, pokračoval Omyl a teraz je tu novinka Skóre.

Spoznáme športovca, hokejistu Deana, ktorý je typický playboy, dievčatá strieda ako ponožky, je to bohatý fešák…skrátka, rád si užíva a ešte nestretol takú, ktorá by neodolala jeho šarmu. Je svet sa točí okolo pár vecí: dievčatá, škola a dobré známky, dievčatá, uznanie, a ešte dievčatá…
No ale je tu aj Allie. Divoká blondínka, ktorá sa práve rozišla s dlhoročnou láskou Seanom, nič nové nehľadá a nechce sa viazať. Odkedy začala študovať na univerzite, je prvýkrát single. Blížia sa promócie a ona stále netuší, čo bude robiť po vysokej.

Allie jedného dňa narazí na kráľa jednorazoviek Deana, chce na všetko zabudnúť, aspoň na okamih. Samozrejme, že divoký sex na jednu noc jej problémy nevyrieši, ale krásnemu hokejistovi Deanovi sa dá len ťažko odolať. No čo, jedna vášnivá noc ju nezabije, vraví si.
Nuž, ju nie, ale Deanovi doslova obrátila svet hore nohami…

Uloviť ju si žiada viac než len pár osvedčených trikov.

Séria Elle Kennedyovej je romanticko-erotická, nechýbajú šteklivé popisy milostných scén a bezstarostného života vysokoškolákov. Nejde však len po povrchu. Kennedyová sa snaží uchopiť postavy precíznejšie, vdýchnuť im život, hĺbku.
Presne taká je aj novinka Skóre.

Vypočujte si úryvok.
Z knihy číta Zuzana Jurigová Kapráliková:

Elle Kennedyová vyrastala na predmestí Toronta v Ontáriu a vyštudovala angličtinu na Yorkskej univerzite. Od útleho veku vedela, že chce byť spisovateľkou a svoj sen si začala plniť už ako tínedžerka. Elle momentálne píše pre niekoľko vydavateľstiev. Miluje silné hrdinky, alfasamcov a dostatok iskrenia a nebezpečenstva, aby bol príbeh zaujímavý!

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokHavel: Čo by ste obetovali za pravdu a lásku?
Ďalší článok6 rád, ako sa správne starať o chrbát
Som knihoholik. Priznávam. Nevydržím deň bez toho, aby som neprečítal aspoň pár strán nejakej knihy. A občas si nájdem čas, aby som sa podelil o svoje dojmy a postrehy.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.