Čo nepovieš – Výborná komunikačná hra s otázkami, ktorá prehĺbi vaše rozhovory

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

V dnešnej zrýchlenej dobe, v ktorej technologický pokrok spôsobuje ochladenie vzťahov, takmer každému chýba pocit ľudského tepla a kontakt. Závislí od technológií sa bezradne snažíme hľadať niečo skutočné a ľudské. Odpoveďou by mohla byť zmena a návrat k skutočným hodnotám a úprimným hlbokým rozhovorom.  Miroslav Kulich, tvorca komunikačnej kartovej hry s názvom “ Čo nepovieš ,“ sa postaral o to, aby sa tento návrat stal pútavým a obohacujúcim.


“ Čo nepovieš “ nie je obyčajnou hrou. Je dobrodružstvom, ktoré vás zavedie do sveta emócií a skutočných rozhovorov. Nekladie obmedzenia na to, ako dlho sa budete venovať jednej téme, a namiesto toho sa sústreďuje na skutočné prepojenie medzi ľuďmi. Kartičky s otázkami smerujú do rôznych oblastí života. Či už ide o vzťahy, prácu, osobný rozvoj alebo životné filozofie, otázky poskytujú priestor na otvorenú a hlbokú komunikáciu. Sú tvorené nekonfliktné a citlivo, aby vzťahy prehĺbili a nie naštrbili.

Autor vytvoril aj video, ktoré ilustruje, ako málo sa v dnešnej dobe rozprávame.

Hra s otázkami je univerzálna, takže si ju môžete zahrať s partnerom, rodinou, priateľmi, kolegami v práci alebo dokonca s neznámymi. Rovnako môže slúžiť ako nástroj na sebareflexiu pre jednotlivcov. Je to príležitosť odpojiť sa od technológií a venovať sa skutočným hodnotám a rozhovorom.

Nájdime si k sebe cestu a rozprávajme sa opäť ako ľudia

Tvorca hry vyzýva všetkých, aby na chvíľu odložili svoje mobily a využili túto príležitosť na autentické spojenie s ostatnými. Jediná otázka môže vyvolať diskusiu, ktorá pretrvá aj hodiny, otvára nové perspektívy vo vzťahoch a pomáha spoznávať ostatných ale aj samého seba z iného uhla pohľadu.

V dobe, v ktorej online komunikácia ovláda náš každodenný život, nám Čo nepovieš pripomína krásu a hodnotu osobných rozhovorov. Miroslav Kulich vytvoril nie len hru, ale aj prostriedok na obnovu hĺbky vzťahov a skutočnej komunikácie v dnešnom modernom svete.

Viac o hre sa môžete dozvedieť na

www.conepovies.sk

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokParíž, Veľké jablko, chutné jedlo a Francúzske bozky v New Yorku
Ďalší článokPanna cotta s omáčkou z lesného ovocia
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.