Chcete v lete zažiť to naj, čo Taliansko ponúka? Zamierte na Sardíniu

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Zatiaľ to vyzerá tak, že na túto zimu nebudeme spomínať v najlepšom. Počasie ako keby sa väčšinou nevedelo rozhodnúť, či chce byť zimné, alebo jesenné a tak nepoteší nielen ľudí, ktorí zimu neobľubujú, ale ani fanúšikov tohto ročného obdobia a zimných aktivít. Čo už, máme aspoň o dôvod viac rozmýšľať nad letom.

Taliansko toho ponúka oveľa viac ako väčšina ľudí spozná

Aj keď rok ešte len začal, množstvo ľudí už vie, kam pôjde v lete na dovolenku. Buď kvôli tomu, že letnú dovolenku majú vždy naplánovanú ešte cez zimu, alebo kvôli tomu, že vždy chodia na to isté miesto a neplánujú na tom nič meniť ani tento rok.

Ak to však nie je váš prípad a ešte sa len budete rozhodovať, kam sa vyberiete tento rok, dáme vám jeden tip. Zamierte na dovolenku do Talianska. Ale pozor, ak si pod Talianskom predstavíte len letoviská, ktoré sú najbližšie k nám a teda ich navštívi väčšina Slovákov, ktorí sa vyberú do Talianska, rozhodne neviete, o čo prichádzate.

Cíťte sa ako v Karibiku bez toho, aby ste opustili Európu

Ak si vyberáte dovolenkovú destináciu podľa toho, kde sú tie najkrajšie pláže a najčistejšie more, rozhodne by ste mali absolvovať dovolenku na Sardínii. Budete musieť síce vymeniť auto za lietadlo (ak teda nie ste dobrodružný typ milujúci dlhé cesty autom a niekoľkohodinové plavby trajektom), ale rozhodne to bude stáť za to.

Sardínii sa právom hovorí Karibik Stredomoria. Mnohé z jej pláží sa radia medzi tie najkrajšie (minimálne) v Európe a ak sa chcete cítiť na dovolenke ako v raji a nechcete letieť niekam ďaleko do exotiky, Sardínia je pre vás ideálna destinácia. Naviac sa môže Sardínia pochváliť bohatou históriou a početnými archeologickými náleziskami, takže ak okrem mora obľubujete aj putovanie po stopách starodávnych civilizácii, prídete si tu na svoje.

Celková atmosféra na Sardínii je v porovnaní so zvyškom Talianska pokojnejšia, takže je stvorená hlavne pre ľudí, ktorí pred hlučnou zábavou uprednostňujú oddych na nádherných plážach a obdivovanie prírodných krás. Samozrejme, Sardínia vás nesklame ani ak vás láka nočný život, len v takom prípade odporúčame navštíviť niektoré z väčších miest, či letovísk. A keďže ide o taliansky ostrov, o tom, čo vás čaká po gastronomickej stránke, hovoriť ani nemusíme.

Zdroj obrázka:

Autor: travelwild / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokČím zaručene oslovíte nových zákazníkov?
Ďalší článokZačínate cvičiť? Nezabudnite na správne stravovanie
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.