Čím zaručene oslovíte nových zákazníkov?

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Cieľom každého podnikateľského subjektu je nájsť ten správny balans medzi výdavkami a tržbami, aby mohol podnik aj naďalej fungovať a napredovať. Konkurencia je veľká a ak ju chcete predbehnúť, musíte osloviť zákazníkov svojej konkurencie a presvedčiť ich, že vy ste tá správna voľba.

Čím ale zaručene oslovíte zákazníkov? Prezradíme vám.

Kvalitou produktov a služieb

Osloviť zákazníkov oslovíte, keď im ukážete, že vaše produkty a služby sú kvalitné. Môžete im to dokázať certifikátom kvality ISO 9001. Tento certifikát je zárukou, že vaša firma produkuje kvalitné výrobky alebo poskytuje kvalitné služby. Už pri zoznámení s vašou firmou zákazník uvidí, že máte tento certifikát, ktorý kvalitu vašich produktov a služieb potvrdzuje.

Tento certifikát ale získate až po splnení podmienok. Prioritou je spokojnosť zákazníkov a to sa vám vráti hlavne prostredníctvom pozitívnych referencií a dlhoročnou spoluprácou s dodávateľmi, ale aj zákazníkmi.

Ekologickým myslením

V súčasnosti, ale aj v budúcnosti sa bude klásť dôraz na ekologické myslenie nielen v domácnostiach, ale aj v podnikoch. Ak teda chcete osloviť nových zákazníkov, myslite ekologicky pri výrobe, ale aj predaji produktov. Elimináciou odpadu a znížením uhlíkovej stopy zákazníkov oslovíte. Nenakúpili by ste skôr u firmy, ktorá myslí ekologicky ako u firmy, ktorá nedbá na životné prostredie?

Pomôcť v oslovení nových zákazníkov vám môže aj iné ISO ako ISO 9001. Získaním ISO 14001 bude zárukou, že vaša firma dodržiava všetky zásady ochrany životného prostredia.

Rýchlym dodaním a pekným balením

Nových zákazníkov viete osloviť aj rýchlym dodaním, či pekným balením produktov. Vyberte si preto spoľahlivú prepravnú spoločnosť, ktorá dodá tovar rýchlo a bez akýchkoľvek komplikácií. Balenie produktu je tiež veľmi dôležité a aj od neho závisí, či si zákazník aj v budúcnosti objedná produkt u vás. Popracujte preto na zlepšení balenia produktov a úspech máte zaručený.

Zdroj obrázka:

Autor: 13_Phunkod / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokAko posunúť svoje podnikanie vpred? Poradíme ako na to
Ďalší článokChcete v lete zažiť to naj, čo Taliansko ponúka? Zamierte na Sardíniu
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.